Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Többmacskások! Hány nap/hét/hó...

Többmacskások! Hány nap/hét/hónap alatt szoktak össze a cicák nálatok?

Figyelt kérdés

Nálam 6 nap alatt, abból 2-ben nem is voltak együtt. Utálta a nagy a kicsit, elutaztunk, a nagyot leadtuk a bnőmnek a kicsi jött velünk, aztán pedig vasárnap már béke volt, hétfőn fürdették egymást, ma meg már nagy a szerelem. Ez extrém gyorsnak számít? Amúgy a legfurább, h tényleg nagy volt az utálat/bunyó/fújás, minden.

Szívesen elolvasnám a Ti történeteteket.


2011. aug. 3. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első napon nálunk is ment a fújás, a nagy cicánk nagyon félt az apróságtól. Mi már éjszakára nem zártuk őket külön, másnap már ismerkedtek, harmadik napra már dúlt a "szerelem" köztük.
2011. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Chrisstian_ ***** válasza:
mi anyum munkatársától kaptunk először egy burmai ( [link] kb ilyen) meg egy házi macsekot, akik nagyon jó spanok. Nővérem külföldön él és mikor itthon volt vett egy harmadik házicicát is, akit a burmai ki nem áll. Annó rendszeresen megtépte szegényt, úgy kellett róla levakarni, de már normalizálódott helyzet. Így már lassan 1 év elteltével csak szimplán utálják egymást és nagy ívben elkerülik a másikat, nincs nyalakodás :D
2011. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Macskacsalád van nálunk, 3an vannak, a legnagyobbat nem érdekli a másik kettő, közelükbe sem megy, rájuk sem néz.

A középső minden macskát, kutyát, embert utál rajtam kívül. Verekszik is, fúj is, morog is.

A kisebbik az olyan néha üti egyiket-másikat, néha meg barátkozna, de félnek tőle, mert ő az egyetlen fiú.


Szóval itt nincs barátság a macskák közt, nem is lesz már.

2011. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:( Ez olyan szomorú, én nagyon bánatos lennék, ha nem szeretnék egymást, mert direkt azért hoztam a kicsit, h legyen játszótársa a nagynak, és ne unatkozzon, amikor nem vagyunk itthon, meg h ne rám vadásszon, hanem a másik cicára. Nekem akkor szerencsém volt.


Amúgy: ezek szerint a macskáknál is úgy van, mint az emberekkel, h van aki szimpi nekik, meg van, aki nem?

2011. aug. 3. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem ketten vannak. a kicsi már 2éves a nagy 6. a nagy utálja a kicsit, és még mindig nem szokta meg a 2év alatt...
2011. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ó, jaj de sajnálom :( Nem gondoltam h ilyen gyakori, mert olyan sokan tartanak két macsekot, azt hittem az az extrém, ha nem szeretik egymást!
2011. aug. 4. 00:51
 7/9 anonim ***** válasza:
anyámé egy idegbeteg ..ő még engem is lenéz...és senkit sem szeret..amm a bentiek(szobatiszták) nem tartják a kintiekkel a kapcsolatot( kis hugyosok :D) de ők imádják egymást ..még anya lánya kapcsolat is nagyon szoros..mindig összebújnak..és együtt mennek mindenhova :D..amm meg 2 hónap alatt megtűrik egymást ..de nem biztos hogy össze is barátkoznak ... de megtűrik egymást
2011. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy öreg kandúrunk, amikor kaptam egy kicsit. Ők egyből jól kijöttek. Utána tesóm is hozott egy macskát, az öreggel ő is jól kijött, de az én macskámmal már nem. Féltékeny lett a macskám, a korábbi szokásaival felhagyott, nem bújt hozzánk, nem engedte hogy simogassuk, stb. Meg persze piszkálta a kicsit. Az öreg kandúr már meghalt, a másik két macska meg már 14 éves. Mostanra eljutottak arra a szintre, hogy ha odakint esik vagy ha hideg van, akkor összebújnak. Az én macskám amúgy lány, a tesómé herélt kandúr. A macskám kölykeivel sem jön ki jól tesóm macskája, távolságtartó. De azok se nagyon közösködnek vele.

Mindegyik macska egy külön világ, jó a feltételezésed, ők is úgy vannak vele mint mi, hogy valakivel szimpatizálnak, valakivel nem. De azért azt vettem észre másoknál, hogy 1-2 nap alatt összehaverkodnak.

2011. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. fel eves volt a cicam, mikor idekerult egy masik kb. fel eves. Eloszor nem tudta mire velni az uj jovevenyt, fujt ra meg felt tole, de nagyon erdekelte. Masnap mar jobaratok voltak, azota is szeretik egymast. Ezek szerint en is szerencses vagyok...
2011. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!