Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kezeljem a pici cicám...

Lovelyne kérdése:

Mivel kezeljem a pici cicám gyulladt szemét?

Figyelt kérdés
Csak az egyik van begyulladva.Segíthet a kamillás borogatás?
2011. aug. 4. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Párszor naponta törölgesd át vele a szemét. Ha nem múlik neki, vidd orvoshoz.
2011. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha áttörölgetted kamillás vízzel a szeét,utána kend be septosyl szemkenőccsel.patikában lehet kapni! kb 1200ft. ezzel tuti a gyógyulás.
2011. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kamilla nagyon jó! Nagyon kevés vizet melegíŧs fel mikróban, és tegyél bele egy filtert. Így készíts tömény teát, ezzel törölgesd a szemét. Ha nem javul, 2-3 napig, vidd el állatorvoshoz.
2011. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a kamilla és a bórvíz együtt nagyon jó. először langyos kamillás vattával törölgesd a kis szemét, utána egy bórvizessel, az fertőtlenít is.

ha így sem gyógyul egy pár nap alatt, akkor Septosil kenőcs meggyógyítja.

2011. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 11:31 is írta!


Kamillás majd Bórvizes borogatás!

Amikor Miska cicám hozzám került gonosz emberektől, a szeme rettenetesen nézett ki. A kamillás borogatás, bórvizes fertőtlenítéssel csodát tett pár nap alatt!

2011. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most lehet hülyeség a kérdésem de ezt a bórvizet honnan tudom beszerezni csak mert nem hallottam még róla.Esetleg gyógyszertárban találok?
2011. aug. 4. 11:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Kamilla jó, de egyre figyelj! NE vattával csináld, inkább gézzel, mert a vattától szöszök mehetnek a szemébe, az megint nem lenne jó. Vagy egy tiszta pamut ronggyal, ami vastagabb, de nem szöszöl.
2011. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bőrvizet a patikában tudsz venni!
2011. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

MoonPhase!! OFF


tényleg nem akarok kötözködni veled..de nem értem..itt gonosz emberezel..tegnap meg azt tanácsoltad annak a gyereknek aki fel akarja jelenteni az apját mert le akarja lőni a cicát..h ne tegye..mert mégis csak az apja.ez nem gonoszság?! nekem ez olyan fura.

2011. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

én négy kiscica csipás szemét kamilláztam és bórvizeztem

egy hónapja naponta kétszer vattával.a pamutvatta nedvesen egyáltalán nem szöszöl.

mindegyik rendbe is jött hál' istennek.(anyjuk első fialása volt és nem mosdatta őket rendesen)

2011. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!