Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kezeljem a pici cicám...

Lovelyne kérdése:

Mivel kezeljem a pici cicám gyulladt szemét?

Figyelt kérdés
Csak az egyik van begyulladva.Segíthet a kamillás borogatás?
2011. aug. 4. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Elnézést kérek, hogy itt OFF-ra kell válaszolnom!


Az gonosz ember aki aki kínozza az állatokat, mondtam én, hogy nem? Viszont ha van más választásod, mint édesapád feljelenteni aki még nem is bántotta a cicát az más!

Az én cicám úgy került hozzám, hogy a bőre csupa vér volt, a bolhák ürülékétől! A szeme be volt gyulladva, nem bírta kinyitni jó pár napig! Emellett 7 hetes volt, de 4-nek ha kinézett! Ez az állatkínzás, amikor cicákat tartasz és hagyod, hogy szenvedjen!

Tudod mit mondott a tenyésztő erre? Jajj az előző alomban is megdöglött egy kiscica, előző nap elhagyták a bolhák, most már tudja miért!

Na látod ez az állatkínzás! Van egy kis különbség a két állatkínzó között nem?

Az egyiket megtudja állítani a fia, a másikat pedig már senki!

Remélem hasznos volt az OFF-om számodra!


Még egyszer elnézést kérek!

2011. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

MoonPhase! OFF


oké hagyjuk..nem egyezik a felfogásunk..nekem az is állatkínzásnak minősül ha nem akadályozom meg h az apám le akarja lőni...aki leszarja h a gyerek mit mond és kér tőle.sőt még a gyereket szídja h mi az h szóvá teszi.

nekem 14 cicám van.mind ivartalanított.ideszült két anyacica.minkét alomnak gennyesen gyulladt volt a szemük.napi 3x kezeltem le ennek a rengeteg macskának a szemét.ha apám le akarta vna lőni őket..hát nem hagytam vna csak azért mert az apám.

2011. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez a cica akiről szó van nem az enyém, egy hét múlva kapom majd meg!Egy lány találta és ő gondozza de hozzám fog kerülni nemsokára.A szeme gyulladt még azért kérdeztem, h a lány addig megtudja-e gyógyítani vagy ha nem megy neki, akkor majd én itthon!:)
2011. aug. 4. 12:19
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2011. aug. 4. 12:20
 15/15 anonim ***** válasza:

biztosan rendbe fog jönni.felelős cicagazdi leszel, ha már most gondolsz rá, hogy meggyógyuljon.

sok sok örömet a cicázáshoz:))

2011. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!