Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanáthája van a cicusnak,...

Macskanáthája van a cicusnak, elegendő az a csepegtető, amit az orvos felírt? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, gyógyszert is kell neki adni.
2011. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

az én cicámnak még nem volt macskanáthája, de szerintem az orvos tudja mit csinál, úgyhogy elég amit felírt. Természetesen nagy adag szeretet és nyugalom is kell ilyenkor neki.

jobbulást a cicádnak :)

2011. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Elmész ám tod hova te fq.!!!
2011. aug. 4. 14:23
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha nm tudsz értelmesen írni ne tedd!!első!!@@
2011. aug. 4. 14:24
 5/23 anonim válasza:
A mi cicánknak oltást adott az állatorvos macskanátha ellen, és azt mondta, ha beragadna a szeme, akkor továbbra is kamillázzuk neki. Emellett mi még adtunk neki "kakasos port" (rendes nevén Neotesol), és kb. 5 nap múlva már mintha semmi baja nem lett volna. Ezt a port a legtöbb gyógyszertárban lehet venni, ahol árulnak állatgyógyszereket is és nem is nagyon drága. Szóval én ezt tudom ajánlani, ettől meg a csepptől már tutira rendbe fog jönni. :)
2011. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen! Hát nyugalma nagyon nincs sajna!
2011. aug. 4. 14:25
 7/23 A kérdező kommentje:

Ezt írta fel: Brulamycin 3mg/ml

El vittem és mást nem csinált minthogy ezt felírta..

2011. aug. 4. 14:41
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta h 5 napig kell csepegtetni szembe és jó lesz, de nm javult tüsszögés megmaradt..lehet mer nm tudjuk bent tartani??
2011. aug. 4. 14:43
 9/23 anonim ***** válasza:
Menj egy másik orvoshoz. Az enyém mikor náthás volt napokig oltotta az orvos plusz gyógyszereket kellett neki beadnunk.
2011. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nm tudom, meg mint utaltam rá, nincs is nyugta..
2011. aug. 4. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!