Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire tartjátok jónak/kamun...

Mennyire tartjátok jónak/kamunak az 100000 féle tápokat?

Figyelt kérdés
Pl.: tényleg kell-e a sterilized táp v kamu- hallottam erről már mindent, azért kérdem.
2011. aug. 4. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Igenis, jó dolog, ha ennyiféle táp közül lehet válogatni. Minden macska mást szeret.


Az, hogy gyártanak külön sterilizedet még jobb, hiszen ezeknek alacsonyabb az energiatartalmuk, magyarán nem híznak el tőle, plusz megakadályozzák a húgykő kialakulását.

2011. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen válogatni azt lehet :D De pont erre a húgykőre gondoltam, mert nem egy tanulmányt olvastam, h ez a kamu része, és igazából c-vitamint tennél a sima kajába, ugyanazt elérnéd vele. De gondolok még a junior tápokra stb. (ennél nem szárazra, mert azt tudom h az kisebb és könnyen rágható, de pl konzervnél kb annyi a különbség, h több benne a hús.)
2011. aug. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!