Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napja eltűnt a kiscicám...

Pár napja eltűnt a kiscicám (3 hónapos). Elképzelhető, hogy haza tud találni, és hazajön?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a macskáknak nem jelent akadályt a kerítés...néha kiment az utcára, de azt is olvastam emellett, hogy rendkívül kötődnek a megszokott helyükhöz...Egy kis településen lakom (mindenki ismer mindenkit), és sok embernek tetszett a cica (valóban szép, nem azért, mert az enyém) és többen is kérdezték, nem adom-e nekik oda...persze a válasz határozott"nem" volt, ezért leginkább azt tartom elképzelhetőnek, hogy fogták, és hazavitték...De tényleg nem nagy ez a település, elképzelhető, hogy hazatalál?:(
2011. aug. 5. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után elkezd bóklászni, és akkor visszakaphatod.
2011. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
emlékszem nekem is volt egyszer ,hogy 2 kiscicám eltűnt 2 hónaposka lehettek és 2 nap utána szomszéd hívott ,hogy ott vannak a kertben.A kiscicák nagyon szeretnek csavarogni elképzelhető ,hogy most is csak csavarog ,de ez sem 100%
2011. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

három hónapos cica még nem tud területet jelölni, így nem találhat vissza szagnyomok nélkül.sajnos azt valaki elvitte magának, vagy másnak.

ha a teleülésen belüli az illető, talán egyszer meglátod az udvarán...

sajnos ilyan kicsi cicákat még nagyon könnyű elcsábítani.

az én szívem is megszakadna érte...

azért még reménykedj, hátha visszaadják.

2011. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A macskák a kajához kötődnek leginkább... Szóval ha valaki tényleg felkapta és elvitte, akkor hiába tudja a csak, hogy hol lakott, ha kaját kap, akkor neki tökmindegy, ott marad.

:S Ha úgyis olyan kicsi a település, akkor szerintem rakj ki pár szórólapot, hátha visszaadják...

2011. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tudja a macsek
2011. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!