Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macska illik hozzám?

Melyik macska illik hozzám?

Figyelt kérdés
Rövid szőrűt szeretnék, olyat ami nagyon bújós, hozzám dörgölődzik, dorombol stb. és rendes macskának néz ki, nem úgy mint egy UFO! :) És nem is túl drága...
2011. aug. 5. 18:11
 1/5 skarma ***** válasza:
menj a menhelyre ott találsz elég simaszőrű, bújós cicát
2011. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem (is) a legkedvesebbek a házi (keverék) macskák, ráadásul némelyik olyan gyönyörű :)

de ha azt nem szeretnél, akkor sziámi (bár náluk ez a dolog inkább személyiség-függő) vagy brit rövid szőrű (de ők drágábbak)

2011. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Brit rövidszőrű. kedves, bájos, nyugodt, rövidszőrű. Dörgölődzik. Igaz, h nem túl olcsó, de csak egyszer kell megvenni jó esetben, és (kb 10 évig) van egy házi kedvenced.

Csak pozitív dolgokat tudok róla elmondani és gyönyörű.

Ha kíváncsi vagy az enyémre nézd meg: www.angyalszigeti.atw.hu

2011. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sziámi:) nagyon bújos, szobacicának jó de persze kertesbe is, de pl az enyém mindig velem alszik, dorombol :
2011. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy menhelyre menj el vagy pedig Karthauzi.:)

Nekem ilyen volt az előző macskám, 7 évig volt velem és hihetetlenül bújós volt.:)

2011. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!