Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? Kérdésed túl...

Mi lehet a baja? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
sziasztok.van egy kiscicánk körülbelül 3-4 hónapos.Nemrég jött hozzánk. és azóta etetjük, de sajna elég vad , fél az emberektől. 2 napja semmit nem eszik, és hányt is párszor, szegénykém nyávog mindig, de nem tudom elvinni állatorvoshoz, mert egyből elrohan, ma egész nap próbáltam őt befogni, de semmivel se ment próbálkoztam minden étellel csalogatni, de nagyon félős :( :((( szerintetek mi lehet a baja? 3 kiscica volt ebből 2 eltűnt, gondolom ők is betegek voltak:( viszont a mi macskánk amelyik születése óta itt van nálunk, neki semmi baja sincs, pedig mindig együtt vannak, és ugyan azt eszik:((
2011. aug. 6. 02:47
 1/3 anonim válasza:
Szerintem lenyelt valamilyen kis apró tárgyat és az akadt meg a belében.Velem is hasonló történt.De az operáció elég drága 90e ft.De lehet hogy túl sok a sava egy kis kamillával esetleg meg kéne próbálni itatni.
2011. aug. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor kijárós, lehet, hogy megevett valami mérget.
2011. aug. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te Béla.... :)

Te aztán a végletek embere vagy. Vagy ileus-os vagy csak sok a sava...? :)))))))))

Kérdező: ezzel együtt Béla rávilágított a probléma sokrétűségére, akármi is lehet.

Valahogy sarokba kéne szorítani, vagy rádobni egy pokrócot, de muszáj befogni.

Sok sikert hozzá és javulást a cicunak!

2011. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!