Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem túl drága abesszin kismacs...

Nem túl drága abesszin kismacskát keresek Végig néztem már a neten jó pár oldalt de minden kiscica ilyen 40. 000 ft Valahol találhatnék olcsóbban? Előre köszönöm válaszaitokat

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 20:19
 1/10 fancy917 ***** válasza:
Hát annál olcsóbban nem nekem is éppen szerencsém volt a 40-es(és mielőtt még vki elkezdi nem szaporítótól).80-90 körül szokták adni őket általában. Ha nem ragaszkodsz a kis cicához nézd meg őt [link]
2011. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt a macskát láttam már. de nekem kis cicára lenne szükségem :) azért köszönöm hogy írtál. hát kezdek rájönni én is hogy nem fogok olcsóbb áron kapni.. sajnos
2011. aug. 6. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Olcsó cica nincsen ami fajtiszta és törzskönyves lenne. Házi cica is ugyanolyan jó és még aranyosabbak is mint némelyik faj cica.


De persze nem rábeszélni akarlak a hzi cicákra, de azok nem kerülnek semmibe. Menhelyen is csak az orvosi költséget fizeted ami általában 5000ft. Esetleg az expresszen ingyen is vannak.


Nekem sziámi cicám van és ő is eladó. Én 200.00ft-ért adom, de a szülei és felmenői törzskönyvezettek és anyai ágon fajtagyőztes. De mivel "régi fajtának minősül így ennél drágábban én sem tudom eladni.

2011. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy a házicicák olcsóbbak és ugyanolyan aranyosak csak az abesszin cicáknak nem hullik a szőre. és az sokat jelent. ráadásul mindig is olyan cicát szerettem volna. egyébként régebben a sziámi cicákba is gondolkoztam de valamiért annyiba maradt. de azok is aranyosak:)
2011. aug. 7. 11:18
 5/10 sabrina99 ***** válasza:
0%
Ha érdekelne a sziámi cica, nekem van egy fóka jegyű nőstény cicám, épp eladó, 11 hetes, nem hullajtja a szőrét. Ha érdekelne, írj e-mail címemre.
2011. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sabrina99 ***** válasza:
0%
S én nem 400.00ft-ért adom hanem 200.00ft-ért. Bár törzskönyve nincsen, de mikor mi vettük nem is a törzskönyvet vesszük meg 600.000-ért mint a legtöbb tenyésztőnél.
2011. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

sabrina99, ezt most igy komolyan irod?

Csak mert torzskonyv nelkul nem fajtatiszta egyetlen allat sem. Es pont.

2011. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az ajánlatot. de engem kifejezetten az abesszin kismacskák érdekelnek :)
2011. aug. 8. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Szia! Én 40 000 Ftért vettem meg az abesszín kiscicámat, lassan 2 hete van nálunk :) Ha ilyen cicát szeretnél, ennél olcsóbban megbízható helyről nem fogsz kapni. Javaslom Tódor Mihályt Szigetcsépen (ha beütöd a google-be megtalálod az elérhetőségét), én tőle vettem a cicust. Ő a házi kedvencek adott cicust 40 ezerért adja de ebben benne van a kötelező 2 oltás és az ivartalanítás ára is. Így egy kicsit barátibb :) Szerintem ne mondj le az abesszínról mert nem lehet a többi cicushoz hasonlítani (itt elsősorban a jellemére gondolok). Remélem tudtam segíteni.

üdv.: egy abesszín cicus :)

2011. aug. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*gazdija (ez lemaradt :D)
2011. aug. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!