Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt túlélte szerintetek?

Ezt túlélte szerintetek?

Figyelt kérdés

1 macskát láttam, hogy kifut más kertjéből és ki az úttestre és egy kocsi a fejére ráment egy pici részére..:S:/

aztán behuztunk egy fenyő alá mert még lélegzett, és egyébként is ne tapossák szét az autók, aztán töbször odanéztem és lélegzet de mikor 4x erre néztem már kicsit sötétedett és nem nagyon láttam de mintha ült volna a cica..aztán máskor megnéztük, hogy összeszedjük és nem volt ott...most ezek szerint túlélte?! valaki segitsen!! köszi előre is!


2011. aug. 7. 23:23
 1/6 anonim válasza:
ha már nem volt akkor vagy elment valamerre vagy elrabolták :D
2011. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
"most ezek szerint túlélte?! valaki segitsen!!"...orvosi diagnózist nem fog neked senki adni, mindketten leírtuk hogy valószínűleg elment dolgára...kész, kérdés meg volt válaszolva.
2011. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 c:\ válasza:
100%
Valószínűleg túlélte, megnyugodhatsz, egyébként meg rendes volt tőled, hogy segítettél neki!
2011. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ezt túlélte szerintetek?"mintha ült volna a cica"megnéztük, hogy összeszedjük és nem volt ott"

nem élte túl,ez egy paranormális jelenség volt,az igazság oda át van úgyhogy azonnal hívom müldöréket

2011. aug. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...:)
2011. aug. 8. 14:52
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan a macska túlélte!:D

És semmi baja nincs..:)

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!