Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol vegyek kaparófát? És...

Hol vegyek kaparófát? És milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Fressnapf, Zoohaus, Obi? Hol van nagy választék ezekből?

És milyen formájú az, amelyik szerintetek megfelelő? Annyi féle van...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A bőség zavara...sosem volt még cicám, nem tudom, hogy melyiket nyúzzák szívesebben.


2011. aug. 8. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, ez elég nehéz kérdés. Tulajdonképpen csak a pénztárcádon múlik, hogy mennyire drágát engedhetsz meg magadnak. Szerintem érdemes olyat venni, ami emeletes, és az emeletek tartóoszlopa tulajdonképpen a kaparófa. Azért is jó, mert egyrészt tudja kaparni és játszani is tud rajta. Fressnapf-ban szerintem egész jó a választék, olcsó, akciós cuccokat is ki lehet fogni, de szerintem nézz körül aukciós oldalakon is.

2011. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fancy917 ***** válasza:

Szia! Nos:) mindenképpen a magas bútorok előnyösek a cicáknak, mivel imádnak magas helyekre felmászni,mert úgy érik magukat jól, ha belátják az egész szobát.Szerintem a fressnapf elég drága...most vettem bútort 5500ért és ugyanaz a bútor a fressnapfban 10000..persze érdemes figyelni az akciókat.Akcióban bettem eg valagnyi kaparós cuccot az alphazoo-ba, de alapvetően ott is drágák.

Én ezt vettem:(ugyanaz ami a fresibe csak olcsóbb, mondjuk én nem rendeltem hanem lementünk érte autóval , de sztem érdemes megrendelni.Ha rendeled akkor annyi az ára, ott helyben 5500volt :)) [link]

itt az alpha akciós újsága, szerintem az is jó ami ott van mert odús:))) [link]

2011. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!