Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskád van? Mit...

Milyen macskád van? Mit szeret? És te mit szeretsz benne?

Figyelt kérdés
Ha tudsz,akarsz rakj fel képet is lécci!:))
2011. aug. 8. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Két cicám van egy fekete-fehér és egy fekete. A nagyobb 10 hónapos a kicsi kettő.

A nagyban azt szeretem, h ő az én pici babám, 4 hetesen találtam :) Én tanítottam meg mindenre, lefetyelni is. Ő nagyon okos, és sunyi, nem bújós, de hihetetlenül vagány. És bár nem törleszkedős mégis kimutatja h szeret, ha jövök ott vár az ajtóban, dorombol. Néha nekem dörgöli magát és megy tovább. Nem tudom elmagyarázni de egy egyéniség. Hihetetlen rossz, akaratos, ha leszidom visszapofázik! De egyszerűen imádom.


A kicsi két hete van nálam, ő az a bújós cica, elég pofátlan és rossz. Nagyon vicces dolgokat csinál, úh sokat nevetek rajta :D. Aranyos, kedves cica, de vele nem olyan nagy a szerelem, és nem az idő miatt a másikat azonnal imádtam, de azért a kicsit is szeretem nagyon, csak a nagyot jobban.


Miket szeretnek? A szívószállal, alufólia galacsinnal játszani. KAjából a konzervet és a nyers csirkemellet imádják.

2011. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Házi keverék, 2 éves lány, vörös-fehér foltos. Iszonyat egoista, bunkó egy macska. SImán felkelt hajnalban ha éhes, csak akkor lehet simogatni ha kedve van hozzá... Viszont jó vadász és tud magára vigyázni.
2011. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
22.37 vok, ők azok: [link]
2011. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy cicám van, hófehér, elvileg félperzsa, legalábbis sokak szerint :) Gyönyörűszép :)

Ő az:


[link]


[link]

2011. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy vörös nöstényem van...Imád az ágyunkban aludni,felkelteni,ha megéhezett :),ha olyan kedve van,akkor a hasát is lehet simizni,de ha nem akarja,akkor elkapja a kezem és elkezdi rugdosni a hátsó lábával közben meg harapdál...persze mindezt játékból...Nagyon szeretjük,minegyik macska egyéniség

[link] ő az :)

2011. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis fekete-fehér van. Azt szeretem benne, hogy minden hülyeségben benne van. Ha tanulok odajön az íróasztalra, ha autót szerelek ott van mellettem, ha a kert egyik végéből a másikba viszek valamit talicskával, akkor beleűl ő is, meg ilyenek. Ő szeret fogócskázni, (odarohan, rám üt a mancsával és elfut, végre elkapom meggyömöszölöm és én rohanok el, majd mikor nem számítok rá valahonnan előugrik és ismét rám üt majd elfut). Ha valakivel sakkozok, akkor odajön és ellop egy figurát a tábláról, hogy vele foglalkozzunk, stb.


[link]

[link]

2011. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy sziámim és egy maine coon keverékem. A sziámi 8 éves kislány, kis hisztigép. Simizni akkor lehet, ha ő azt akarja. Este teljes nyugodtsággal felkelt, ha kaját vagy simogatást akar. Együtt alszunk, mindig odabújik hozzám. A keverék egy kisfiú, ő kinti cica. Fekete-fehér foltos. Nagyon hangosan dorombol, imádja ha simogatják, ha lehet, dörgölőzik, szinte felbuktat. Ő 2 éves múlt nemrég.
2011. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Januárban találtam egy cirmos-fehér cicókát, azaz Ő talált engem. :) Cukrászdába mentem volna be falun, és úgy odarohant hozzám, mintha mindig is ismertük volna egymást!

Tiszta genny volt szegénynek a szeme, és döcögött a kezem a gerincén és a bordáin, olyan sovány volt szegény. Mint később kiderült, a gazdája elköltözött panelbe, és nem vitte magával, mert majdcsak feltalálja magát és talál kaját... Januárban...

Szóval hazahoztam és egy nagyon jó állatorvosnak köszönhetően mára gyönyörű kis kandúrka lett, Kókuszkának hívják, és a szeméből is kihoztuk a legjobbat, mondjuk olyan félvaknak mondanám. Néha még nekimegy szegény az asztal lábának, de annyira azért jól lát, hogy visszahozza az eldobott felhúzhatós hörcsögöt, mint a kutyák! :)

Imádom, és Ő is engem. Egy hálás kis szeretetgombóc. Mindenki mentsen cicákat! :)

2011. aug. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És a képek Kókuszkáról:


Ilyen volt - ilyen lett :)


[link]


[link]

2011. aug. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép volt tőled...gyönyörű cica lett...én is hideg időben(novemberben) vittem haza a cicámat,odarohant páromhoz a parkolóban...mondjuk nem volt ilyen rossz bőrben,csak koszos volt és még súlya is oké volt teljesen,biztos a szállodából ami ott volt nem messze(Dobogókőn)onnan kaphatott maradékokat...és már 1,5 éve ő is így alszik éjjelente a párnámon dorombolva...IMÁDOM,és jó döntés volt ,hogy hazavittem :)
2011. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!