Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudok a macskámnak...

Kuko kérdése:

Hogyan tudok a macskámnak házilag játékot csinálni?

Figyelt kérdés
Több ötletet várok mert egyedül van a cicám a lakásban és, hogy ne unatkozzon! Ám nem baj ha egyedül él?:$ Előre is köszi
2011. aug. 10. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én mindig azt csinálom, hogy fogok egy diót és rákötöm egy madzagra és azt is felkötöm valahová ahol tud vele játszani.:)

Illetve régi kis plüssállatkákkal is eljátszanak.

Én most hoztam be a kiscicámnak egy cipősdobozt és azzal is eljátszik.Próbáld ki!! :)

2011. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egy macska jóformán mindennel eljátszik. Nekünk is volt lakásban cicánk, volt, hogy alufóliából gyúrtam neki golyót, és azzal egész nap elfocizott. Nem baj ha egyedül él, de rajtad múlik, hogy egyedül érzi -e magát, vagy társnak tekint.
2011. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mennyit van egyedül? Az enyém volt úgy, hogy napi 8-9-10 órát is, de megszokta... Most már zavarom, ha itthon vagyok vele. :D

Papírgombóc, alufóliagombóc, bármit felköthetsz neki madzaggal, az enyémnek van egy kedvenc plüss kutyája, amit a szájában hordoz (az én régi játékaim közül nyúlta le).

2011. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én fogtam egy botot meg egy Túró Rudis papírt , kicsit belevágtam a papírba és rákötöttem a botra az volt a kedvenc játéka. :)
2011. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos van valami régi zoknid vagy hasonló. Azt kis labdába megcsinálod. (Kitömöd valamivel vagy kettőt úgy összefordítasz ahogy elszoktuk rakni) és akaszd fel. De amug tényleg mindennel képes eljátszani. Nekünk is van 3 kicsi. :)
2011. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:22


az én macskámnak is van egy kedvenc játéka amit a szájában visz.:D

2011. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elvileg nem baj, ha egyedül van, de én 3 hete fogadtam örökbe még egyet, elképzelhetetlenül jobb a cicám. Jobban viselkedik, aktívabb, kedvesebb, szeretik egymást az új cicával, azóta játékok sem kellenek neki :D


Na de az enyémek kedvencei- ha épp nem egymást nyúzzák: összegyűrt alufólia galacsin, amit játék után mm-es darabokra tépnek, szívószál- ne kérdezd mit esznek rajta, de mindig ellopják a poharamból, illetve kindertojásnak a műanyag izékéjébe tegyél néhány szem almot, kavicsot, tápot, tökmindegymit csak csörögjön. Amúgy ha megteheted én azt mondom, fogadj örökbe még egy cicát, mert tényleg nagyon boldogok így együtt :)

2011. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom olyan fura az én cicám! 1 éves kis fiatal kis sovány pedig kitekatot kap egyedül él ha játszok vele játszik de megunja lefekszik és egész nap csak alszik:( Most ma megpróbálom behozni a kinti kiscicát és megnézem mit csinálnak együtt ha működnek együtt akkor bent hagyom őt is:D És akkor nem unatkoznak:D
2011. aug. 10. 17:48
 9/14 A kérdező kommentje:
De amúgy köszönöm szépen az ötleteket!
2011. aug. 10. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

macskajáték készítése:


Szerezz egy zsinórt,és kösd egy botra.


a zsinór szabadon lógó végére köss pl.:egy csörgőlabdát,vagy plüssegeret,vagy egyszerűen egy zoknit


fogd meg a botot,és kezdd el a macska közelében(kb.:30cm-re)lóbálni.


A macska valószínüleg utána fog ugrani.

2011. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!