Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúrom mostanában tépkedi a...

Kandúrom mostanában tépkedi a szőrét és "megeszi. " Emellett még csomókban is hullik a szőre. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna kénytelen leszel orvoshoz vinni,valőszinűleg viszket neki ezért csinálja ami nagyon sok minden lehet...lákásban van?
2011. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Furdesd meg kulon macskaknak kaphato bolha irto samponnal, utanna kefeld ki a bundajat.

Ja, es vegyel neki bolhairto nyakorvet, ezek kb 3-4 honapig vedelmet nyujtanak a bolhak es kullancsok ellen.

2011. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

..ráadásul fel is öklendezheti. Úgy megijedtem, mikor habos nyálat hagyott maga után a lakásban, de ő fel sem vette. A bolhanyakörvet kinti macskánál megfontolandónak tartom, mert ezek örökké kerítésen, tenőn vannak - fel is akadhat vele. Ennél jobb a bolha-kullancs elleni csepp a nyakába. Valóban egy csepp, de baromi drága.

A miénk a hasáról tépdeste ki a szőrt, véresre nyalta. Vinni akartam orvoshoz, de tudtam, 10 ezer alatt nem úszom meg/vizitdíj+vitamin, a szokásos/ Volt otthon Aloe First. Befújtam, próbát téve. 3x fújtam, s helyrejött. 10 ezer nekem is megérte:)

2011. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az tényleg fontos hogy kijárós cica e?
2011. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A cica nem kijárós, és nem vakarózik, ezért nem gondolom, hogy valami élősködő lenne benn.
2011. aug. 11. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

barátnőm cicája ne nevessetek de "lelki okok miatt" tépi a szőrét ki a hasáról

lehet allergia is de szerintem az is viszket.

2011. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!