Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska egy hálátlan dög! Miért?

A macska egy hálátlan dög! Miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy sosem volt macskád!!!
2011. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
nekünk most van egy kiscicánk. egyelőre nem hálátlan. De a régiek közül sajnos mind elment végül is fiúk voltak. lehet ez a sorsuk.
2011. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
háát ez talán félig igaz lehet...volt egy fiú cicánk, csak enni járt haza, nem szerette ha simogatjuk, csak a kaja miatt jött haza :S de csak ő volt ilyen
2011. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem is igaz. :-) Egy aranyos, drága, tündéri kis szőrgombóc. Igaz egy kicsit butuska meg öntörvényű is tud lenni, de amikor dorombolni kezd, és oda dugja a kis buksiját, hogy simogassam meg, hát én olyankor elolvadok.

És képzeld! A férjem aki előtt nem szerette és mindig megkergette mások macskáját, azóta teljesen megváltozott és imádja őt. :-)

2011. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hát igen, az enyém elment, pedig a segge ki volt nyalva.
2011. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 D4RK_W4MP1R3 válasza:

A macskák imádnivalóak, csak néha önfejűek,beképzeltek, és bunkók. >< De ezzel együtt is nem tom mi lenne velem Amon-Seth nélkül^^ Olyan kis okos és szép^^ És megvígasztal, ha szomorú vagyok <3


És nem háláltlan ^^ Nekem minig megköszöni a vacsit és a simogatást (kivéve, ha ellenállhatatlan játszhatnákja van X,D)

2011. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

Mert a macska egy köcsög!!

Az enyémeknek ki volt nyalva a segge mind elmentek.

Azóta kutyát tartok. Utálom a macskákat semmire nem jók csak arra hogy megfogják az egereket az istállóban!! ;)

2011. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mért lennének hálátlan dögök? Mert a rajzfilmekben így van? Nőj már fel, és fogd fel, hogy amit a filmekben látsz az nem valóság! Ha rosszul bánsz az állatoddal, ne várd, hogy szeressen és kötődjön hozzád, ez kutyákra és macskákra is igaz! Ja és megsúgok valami: A kutyák és a macskák nem született ellenségek! Bocsi, hogy összetörtem a lelkivilágodat.
2011. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kutyám van macskám volt!tudom miről beszélek...
2011. aug. 11. 18:28
 10/21 D4RK_W4MP1R3 válasza:
Ha szereted a cicádat, ő is szeretni fog téged ^^
2011. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!