Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hét éve van meg és...

A macskám hét éve van meg és eddig soha nem pisilt be most nem tudjuk miért megy egyfolytában a hálószobába pisilni van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Bezárjuk előtte az ajtót de ez nem mehet így tovább félek el kell majd vinni ha továbbra is bepisil mert tönkreteszi a bútort. Ha a fajta számítana : Sziámi macska.

Segítség kéne hogyan szoktassuk le róla.


2011. aug. 11. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszer odapisilt valamiért,most pedig érzi a szagot. szőnyegtisztítóval ki kell pucolni,és kizárni a szobából,az enyémek is túlélik valahogy,hogy a hálóba nem jöhetnek be.
2011. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem a macskának lelki gondjai lehetnek, de nem tudom ez csak egy tipp.

Az egyik macskám most 3 és fél hónapos és még nem volt szobatiszta... Szóval szerintem valami nem tetszik a cicának, ha kandúr, akkor meg arra tudok gondolni hogy megjelölte a területét. De ez csak találgatás.

2011. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha 'visszaeső' akkor talán azért mert érzi ott a szagát még :S az enyém most rászokott a mosdókagylóra.. de egyébként ez lehet betegség miatt is idősebb kórban.
2011. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!