Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! Mit csináljak, hogy...

SÜRGŐS! Mit csináljak, hogy ne menjenek át?

Figyelt kérdés
Májusi születésű kismacskám nemrég elpusztult. Eleinte nem tudtuk miért, mert semmi külső nyom nem volt rajta, csak egyik reggel holtan találtuk a pincelejárónál. Később az orvos mondta, hogy valószínűleg patkánymérget evett és mivel a kismacska gyakran járkált át a szomszédba, valószínű, hogy valamilyen mérget ehetett össze. A szomszédnak csirkéi vannak, de macskái nincsenek ezért szinte biztos, hogy ő rakta ki a mérget. Mit tegyek, hogy a maradék macskáim ne másszanak át a kb. 160-170 centi magas kerítésen? Sajnos bennt nem tarthatom és nincs túl nagy kertünk sem, hogy átköltöztessem őket a kert másik végébe. Mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a macskát nem foghatod le, öntörvényű állat, oda megy ahova akar. Inkább szólj a szomszédnak, hogy tegye el a mérget.
2011. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak pénz kérdése....Macskabiztos kerítés(min 2 méter, drótháló, visszahajló tetővel, avagy láthatatlan macskakerítés [link]
2011. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megmondtam a szomszédnak, hogy ha még egyszer mérget mer kirakni valahova, akkor agyonütöm. A patkányban/egérben már benn volt a méreg, mikor még futkozott, amikor a macska elkapta, úgyhogy lóf*szt nem ér. Csak a cicáim pusztultak bele. Mondtam a szomszédnak, hogy ha nem akar rágcsálókat, tartson ő is macskát inkább... hatékonyabb módszer, és nem halhat bele senki.
2011. aug. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy meghallgatna. Ez egy vén öregasszony. Egésznap benn "haldoklik" vagy otthon sincs.
2011. aug. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!