Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményed ha egy házban...

Mi a véleményed ha egy házban macska alom van? Az is írna, aki nincs oda a macsekért?

Figyelt kérdés

Sztetek megoldható egy házban,h ne lehessen érezni, h macska van? sztetek nem gáz, h odak.... ahol élünk? én bírnám, mert imádom őket,csak a párom szüleinél lakunk, (teljesen külön álló részben), és náluk mki utálja a macskákat, a gyerekeket sem engedik a közelükbe sem.

szeretnék egy cicát, nem olcsó, nem házi macska,kizárt,hogy kinnti legyen. vajon bevállaljam?


2011. aug. 11. 22:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
A macskaalmot a furdoszobaba tedd, hamar megszokja majd h oda kell mennie.
2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki utálja, inkább ne. Örökös vita tárgya lesz, mert akkor is "érezni" fogják a szagot, ha Te nem. És előfordulhat, hogy alkalomadtán bántanák a cicust, de olyat is hallottam, hogy "véletlenül" kiszaladt a nyitva hagyott ajtón.
2011. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
16%

Ha mindenki ellenzi - jogosan mert gyermek is van a háznál - akkor ne erőltesd.

Nem macskásként bemenni egy olyan lakásba ahol macska van és macskaalom iszonyat. Mint egy nemdohányzónak begyalogolni egy kocsmába.


Ha az alom lakáson kivül elhelyezthető akkor talán. De ugye ehehz a macskának ki kell menni - amit te nem akarsz - erre rá kell szoktatni és ha rászokik a kinti alomra ha nem az első dolgam indenképp a lakás össze pontjának a megjelölése lesz. Azt pedig mindig érezni fogod. Te nem, mert ott élsz, de aki benyit hozzátok egyböl érzi.

2011. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jajj, én is ilyenektől félek. :( ilyen téren nagyon gonoszak. csak a fintorgás menne. de olyan igazságtalan, hogy le kell mondanom egy számomra fontos dologról. :(
2011. aug. 11. 22:19
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Lényegében az ember is odak..., ahol él.

A macskaalom egyáltalán nem büdös, ha rendszeresen cseréled, takarítod. A macska sem az. Ami zavaró, legalábbis nálunk, az a macskaszőr.

Viszont, ha mindenki utálja, akkor csak örök viták lennének belőle, és még a végén a macskán állnának bosszút, mert ott van!

Ja, és nem lenézni ám a házi macskákat, ugyanannyit érnek, mint a "nem olcsók"!!!

2011. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi a WC be tettük a macskaalmot, az ajtóról alul a műanyag szellőzőt kiszedtük, a macska pont befért rajta. Nem lehetett érezni a macska"szagot".
2011. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De hozzá tenném, h külön álló ház. Nekem gyerekem nincs, a háznál sincs gyerek, csak sógornőmék ha jönnek látogatóba akkor vannak itt. De mi 100%osan külön élünk, külön bejárat, külön konhya, minden külön, csak 1 falunk közös. Párom azt mondja én házam is, de akkor miért kéne lemondanom róla? A vitákat én sem akarom. :(
2011. aug. 11. 22:22
 8/29 A kérdező kommentje:
Dehogy nézem le a házi macskát, volt nekem és imádtam!!! csak h saját keresetem van álmom egy brit kék cica volt mindig. :)
2011. aug. 11. 22:23
 9/29 anonim ***** válasza:

Kezdem elvesziteni a fonalat... ha teljesen külön éltek azt csinálsz amit akarsz, hisz nem függsz senkitől. Ha csak a saját gyermekeid életerébe hozod a mcskát az a te döntésed. Nem ajánlott - egy dokit sem találsz aki erre biztatna - de a te gyerekeid. Ráadásul egyelőre még gyermekek sincsenek.


Tehát akkor miért lényeges hogy lesz e macskátok vagy sem? Ti lakásotok, ti kezelitek, másra ez nem lesz hatással, miért született meg a kérdés?

2011. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskáink is 90%-ban bent vannak a házban, az alom viszont odakint van. Nagyon hamar megtanulnak kikéredzkedni a kiscicák, de ha ebben nem bízol, ma már profi macskaajtókat gyártanak.
2011. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!