Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fél éves fiú cicámat 1 hete...

A fél éves fiú cicámat 1 hete heréltettem ki, és ma észrevettem az egyik heréje helyén egy csomót, akkora mint egy nagy babszem, és olyan hosszúkás is az alakja. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kívülről nem látszik semmi, nem piros, és szőr is van rajta, csak az látszik, hogy nagyobb az a fele. A cica amúgy jó kedvű, és nem is nyalja sokat. Ez normális? Vagy valami baj lehet?
2009. ápr. 12. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ez normális. az én macskámat is kiivartalaníttattuk, és volt benne egy csomó, de elmúlt. később is úgy fog látszódni, mintha még lennének heréi, de ha megfogod, érezheted, hogy nincsenek...

ha pár nap után nem apad le, vidd a cicát állatoroshoz!

2009. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát, bízom benne, hogy elmúlik, de a csomó szerintem elég nagy. mint a nagyujjam az első ujjpercig. Remélem igazad lesz. Köszike a választ.
2009. ápr. 14. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:

néha előfordul,hogy direkt trehány munkát végez a doki-az enyém szerencsére nem ilyen-és csak a cicc fél heréjét veszi ki,hogy az ugyanazokat a tüneteket pruodukálja,mint a mütét előtt,és még egyszer műteni kelljen,tehát lehúz még egy műtét árával...sajnos vannak ilyen lelkiismeretlen "doktorok"is,remélem a te esetedben nem erről van szó,és a duzzanat hamar leapad...

Esetleg kamillázd,ha hagyja,de ne legyen túl forró:)

2009. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!