Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 100%-ban lakásban tartott...

100%-ban lakásban tartott cica nem boldogtalan, nem unatkozik?

Figyelt kérdés
Gondolom senki sem tud vele lenni napi 24 órát. illetve ti is eljártok melózni, mikor egedül van hagyva. szóval?
2011. aug. 12. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem volt boldog annyira, folyton evett unalmában ha nem voltam itthon, így hoztunk még egy cicát! :D Iszonyatosan boldog mind a kettő :D Imádják egymást meg minden. Szerintem fogadj örökbe egy testvérpárt!
2011. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vok: amúgy van olyan cica akit nem zavar ha egyedül van és nagyon boldog, h övé a ház, ismerek ilyet is, az enyém nem ilyen, mert annyira nem szeret az emberekkel játszani, de a másik cicával nagyon.
2011. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is két cicát tartottunk a lakásban, jól elvoltak együtt. Pluszban feljárhattak a padlásra, ott a gerendákon tonázhattak kedvükre.
2011. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én az enyémet boldognak látom.

Rengeteg játéka van, amiket persze használ is, amikor ébren van, plusz nagyon magas kaparófa, amit meg tud mászni. Ha olyan kedve van, akkor meg beül az ölünkbe és megdoromboltatjuk.

Ha meg olyan kedve van, akkor beül a nyusziketrec mellé és nézegeti őket. :)

2011. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebb macskám jól elvan a lakásban, Ő már szinte csak eszik és alszik, naponta 3-szor végigsétál a lakáson és ennyi. Viszont a kisebben látom hogy unatkozik, elég aktív és sajnos sem a plafonig érő kaparófa sem a többi játék nem köti le nap mint nap. Ezért mindig rajtunk lóg, felmászik mindenhová, lever, szétkarmol, tönkretesz dolgokat. Mindenképpen jobb lenne ha több tere lenne szaladgálni, vadászni, fára mászni, de talán egyszer ez is megvalósul.
2011. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan az a tapasztalatom mint az első hozzászólónak. Ha ketten vannak, nem lesz gond. :)
2011. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is lakásban tarom de nem unatkozik :) sokat kell vele törödni, játszani mindig újabb és újabb játékokkal előállni :) hiszitek vagy sem egy kartonpapír doboz is nagyon jó játék tud lenni ki-be ugrál belőle és jutalomfalatot is tehetünk bele, ezzel még érdekesebbé teszed neki :)
2011. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám is bent van a lakásban,egész nap.Nem unatkozik,legtöbbet alszik,ahogy észrevettem.Meg persze van 2 nimfám is,úgyhogy jól elszórakoznak:)Nem bántja őket szerencsére.Van neki egy jó pár játéka,és persze a virágokat is folyamatosan "ültetgeti".Amúgy 8 hónapos kislány:)
2011. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!