Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támad a cicám?

Miért támad a cicám?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves fiú cicám,aki minden reggel megbolondul és úgy játszik,mintha valami gyilkos lenne.Nem szoktuk bántani.szóval nem tudom miért csinálja ezt.Szerintetek miért????????????
2009. ápr. 13. 15:47
 1/5 anonim válasza:
0%
Szerintem mutasd be neki a sütőt és többet nem fogja csinálni :D:D:D
2009. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez normális. Az én macsekom 4 éves kandúr és rá esténként jön rá a hoppáré. Rohangál, felugrik mindenre, nekiugrik a bokámnak stb.
2009. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a macska normál körülmények között ragadozó, tehát benne van a támadási ösztön. Másrészt játékos állat, és ezt a fajtársaival gyakorolná, ha lennének. De ha egyedül van, akkor az "embertársaival" próbál játszani.
2009. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.


még az jutott eszembe h az enyém lenyugodott mióta ivartalanították. egyébként pedig a korral is komolyodnak. általában :)

2009. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális.Nekem is van egy 4 éves kandur cicám.Miden nap rájön az öt perc harap,rohangál,nekirohan a lábamnak stb.Pedig már ivartalanítva is van és nem nagyon nyugodott meg.Szóval normális.De ne aggódj egyre nyugisabb lesz ahogy öregszik:)
2009. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!