Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetes kortól adhatok a...

Hány hetes kortól adhatok a kiscicáknak junior kaját? Meddig kell nekik csak tej?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:37
 1/4 anonim válasza:

Szia! Mi egy hónapos koruktól adtuk nekik a Junior kaját, szerintem az a legideálisabb, de általában rá szokott lenni írva az eledelekre, hogy mikortól ajánlott.

Egyébként a cicáknak nemigen szabad tejet adni, mert hasmenésük van tőle, vagy ha mégis ragaszkodtok a tejhez, akkor egy kis vízzel hígítva kapják a kiscicák.


Remélem tudtam segíeni :)

2011. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!Nem én adom neki a tejet hanem a cica anya:))csak nagyon nyávogtak és nemtudtam,hogy éhesek vagy csak az anyjukat utánozzák:))
2011. aug. 14. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Junior kaja alatt konzervet értesz? mert akkor 4 hetes kortól, de szárazat, CSAK 8-10 HETES kortól, mert nem tudja megemészteni, elrágni még.
2011. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen húsos ételre gondoltam!
2011. aug. 15. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!