Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel fürdessem meg a macskámat?

Mivel fürdessem meg a macskámat?

Figyelt kérdés
szappan vagy rendes samponnal ami a hajra kell
2011. aug. 15. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A macska szőre, bőre teljesen más, mint az emberé, ami nekünk használ, az neki árt. Vegyél neki rendes macskasampont, 3-400 forintért már kapsz.
2011. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Semmivel. A macskát nem kell fürdetni. Macskatenyésztő vagyok.
2011. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második, lehet, hogy befogadott kóborcicusról van szó, aki ezután lakásban fog élni, így szerintem tényleg szükség lehet egy fürdetésre... Alapból viszont tényleg nem szükséges a fürdetés, de vannak extrém esetek.
2011. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kaptunk egy macskát (GAbi cica lány) annak let egy gizi cicája és utánna még ellett 4 macskát és abból a 4-ből az egyik az ennyim 4 hónapos már. azért akarom megfürdetni mert kaparta a fülét és kijött valami undorító kosz és büdi let. ha már itt vagyunk mivel lehet megtisztítani étolaj meg fülcucávval?
2011. aug. 15. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Állatorvosnak van olyan lötyije, amivel kipucolja. Te ne nyúlkálj benne semmivel, pláne ne étolajjal!!! (Hol hallottad ezt a hülyeséget, hogy étolaj?)
2011. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
unokatesomtól
2011. aug. 15. 17:49
 7/11 A kérdező kommentje:
én nem viszem állat orvoshoz mert sok pénzt elkérnek
2011. aug. 15. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként először tanulj meg helyesen írni! A macskák nem szeretnek fürdeni, ez köztudott.
2011. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint be se fogjátok őket oltatni????
2011. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az Én cicám is 4hónapos és nincs beoltva, mert szerintem szükségtelen ha lakásban van. Amúgy Én Johson's baba samponnal(búzacsírás) fürdetem a cicát és úgy tapasztaltam, hogy semmi baja nincs tőle, sőta szőre nagyon szépen szokott fürdetés után csllogni tőle. A fülét pedig babapopsitörlővel és fültisztítóval zoktam tisztítani, de a fültisztítót ne használd túl mélyen,mert az nem tesz jót a cicának. Remélem segítettem :)
2011. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!