Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámmal valami történt,...

A macskámmal valami történt, mi lesz vele?

Figyelt kérdés
A kiscicámmal kb 6 hónapos , játszott egy békával bevette a szájába vagy valószínűleg megnyalta vagy rossz esetben a szájába pisilt a béka. Azóta adtam neki 3 szalámit és elég élénk. Lehetséges hogy lesz valami betegsége és ha lesz akkor milyen?
2011. aug. 15. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvastam már így interneten, hogy kutya játszott a békával, vitte..stb. de nem lett semmi baja. Ha a macska szájába pisilt akkor lehet, hogy lesz valami baja, de nem tudom h mi.
2011. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a macskám utána nyáladzott
2011. aug. 15. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja! A mi kutyánk is bekapja,és tudja hogy rossz az íze,kiköpi,nyáladzik tőle össze vissza,ráadásul meg is eszi..Hiába szólok rá,veszem ki a szájából a békát,nem lehetek ott mindig vele! Eddig még nem volt neki semmi baja tőle..
2011. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem lesz vele semmi gond. :) Az én cicám is járt így, de az én cicámnak lett is valami ragacsos izé is a szájába... :S De kitisztítottuk neki, utána adtunk neki egy kis tejet és ma már semmi baja. :)
2011. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért én a helyedben megkérdezném egy állatorvos véleményét!!!
2012. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!