Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vannak Kiscicáim. Miért nem...

Vannak Kiscicáim. Miért nem jönnek oda hozzám? Hívogatom és nem jönnek oda hozzám pedig jutalomfalattal és próbálkoztam. Semmi. Elfutnak mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
kb.: 3-4 hónaposok kicsikék.. Talán az a baj hogy kicsikorukba korán megsímogattuk őket vagy mi?? annyira aranyosok.. de amikor esznek megsímogatom őket de amikor észre veszi hogy ott vagyok elfut hirtelen... (ugyan ez az anya macskának előző kölykei) ők oda jönnek hozzánk 1 évesek de nagyon arik de hát nem múlik fel a kiscicákat...
2011. aug. 15. 10:34
 1/6 anonim válasza:

Szia! :)


Nekem felnőtt macskám van, ő jön ha hívom, de ha olyan a kedve, akkor elfut előlem.A macskák ilyenek-szabad akaratúak, nem parancsolhatsz nekik, mert azt csinálnak, amihez kedvük tartja. A jutalomfalatot az én macskám nemigazán fogadja el, de ha éhes, akkor már a papírcsörgésnél is rohan hozzám! :D Amúgy képes felismerni a hangomat, és ha szólok neki, akkor jön is.:) Egyszer eltűnt, és én találtam meg éjszaka.A szomszéd zárta be! :O Nagyon ideges voltam.Visszatértve, a kiscicák hidd el, majd hozzádszoknak,megszokják a hangod, a szagod. Nekem a Pajti(macskám) amikor kicsi volt, nem telt el 3 nap és már az ölembe mászott! :)


Remélem h segítettem: 13/L

2011. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én annyira szépen közeledek... örülj neki hogy 3 naposan az öledbe mászott anyu azt mondta hogy még vadak de akkor a másik cicák ennyi idős korukba miért jöttek oda????? am azt tudtam hoyg néha ha olyan a kedve akkor nem jön oda.. akkor reménytelen?????;(
2011. aug. 15. 15:36
 3/6 anonim válasza:
76%

Nem, nem reménytelenek, csak kell nekik egy kis idő, meg nem tudom h természetre milyen az anyjuk, de egy idő után megszokják az illatodat, én mindig beszélek a macskámmal és ő mindig visszanyávog, nagyon óvatosan kell közeledni hozzájuk :D


13/L

2011. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vagyis ezzel azt mondod hogy tanuljak meg várni és egy idő után majd oda jönnek maguktól????
2011. aug. 16. 10:24
 5/6 anonim válasza:
igen, pontosan :) még nagyon kicsik, ezért még tartanak egy hangyányit az embertől :)
2011. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már eltelt egy idő már engedékenyebben de nem semmi ha leguggolok nem jön ide csak ha jön a nagy macska is
2011. nov. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!