Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire viseli majd meg az...

Mennyire viseli majd meg az új hely?

Figyelt kérdés

A tesómék múlt héten örökbe fogadtak egy 4 hónapos cicát menhelyről, viszont most hétvégén el kell utazniuk 3 napra.

Nálunk lesz a kisfiuk, és én mondtam nekik, hogy addig a cica is lehet itt. Van egy kistestű kutyám, ami nem hiszem, hogy problémát jelent, mert voltunk már náluk, és jól el voltak egymással. Mármint a macska játszott volna, a kutyám meg rá se bagózott:)

De tényleg a cica érdekeit nézem, mi a jobb neki? Ha az új lakhelyéről (ahol 10 napja lakik) elhozom 3 napra megint egy új helyre, vagy hagyják otthon, és én minden nap menjek át megetetni?


2011. aug. 15. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
általában a macskák nem viselik jól a környezetváltozást,legalábbis enyémnek sok idő kellett hozzá...de ez is macskafüggő...
2011. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém három napig nem evett, nem ivott, nem wc-zett és a paplan alatt töltötte a napokat amikor átmeneti helyre költöztünk, ahol volt egy másik cica. A stressztől még a húgyúti betegsége is előjött, úgyhogy rohanás az orvoshoz.

De ő alapból is stresszes cica és antiszociális.

2011. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!