Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni, ha váladékozi...

Mit lehet tenni, ha váladékozik a kiscica szeme?

Figyelt kérdés
A 9 hetes fiú kiscicánknak annyira váladékozott a szeme, hogy miután elaludt, nem is tudta kinyitni, mert megszáradt a váladék. Ilyenkor ki lehet törölni valamivel? Mivel lehet kezelni?
2011. aug. 16. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

kamillás borogatás jó rá nem? Lefőzöd a száraz kamillát forró vízben hagyod kihülni leszűröd és a lével sztem nyugodtan bepamacsolhatod a szemét, először keveset, ha javul folytasd. Ha embernél bejön sztem állatnál is.

De irány majd a doki!

2011. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamillatea!
2011. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FogyiiFagyii válasza:
van egy olyan kék fojadék amivel naponta kell dörzsölgetni a szemét csk elhagytam a dobozát és nemjut eszembe a neve de az kifejezettem macskáknak meg kutyáknak való
2011. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Attól,hogy folyik a szeme még nem biztos, hogy macskanáthás.
2011. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
a kiscica ilyenkor csipásodik és az első jól írta, kamillás borogatást kell rá tenni
2011. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FogyiiFagyii válasza:
ki beszélt itt nátháról?? az szemkörnyék tisztító
2011. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki a macskanáthás oldalt belinkelte, annak van igaza, itt a kamilla már édes kevés, kezelni kell megfelelő szerekkel, gyógyszerekkel. Ha a váladék gennyes, attól meg is vakulhat a cica.
2011. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 abigel777 ***** válasza:
Septosyl szemkenőcs. Nálam mindig bevált, a kutyáimnál és a macskáimnál is. A legdurvább szemgyulladást is meggyógyította. A kamillával többet ártasz, mint használsz.Ja, emberi gyógyszertárban keresd, embergyógyszer...:-)
2011. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!