Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet büdös a cicám?

Mitől lehet büdös a cicám?

Figyelt kérdés
Nem látom olyan gyakran mosakodni sem mint régen. Megfürdessem, vagy mit csináljak? 6-8 hónapos kandúr cica egyébként.
2011. aug. 17. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
most kezdte az ivarzást valószínűleg. ha bírja,megfürdetheted,de ha utálja,ne kínozd vele.
2011. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tesóm cicájának büdös a szája és amikor lenyalja magát büdös marad ahol nyalta , de mivel a házban él tesóm ágyában :s átvesz valami parfüm illatot és nagyon jó illata lesz ! Szerintem megfürdetheted de nem hinném hogy hagyni fogja!
2011. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ivartalanítsd.
2011. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Pont most szeretném elvinni ivartalanítani, jövő hétre beszéltem meg a dokival. Szobacica, szóval nem lenne jó ha mindent megjelölgetne :) Ha már ivartalanítva lesz, megszűnik ez a szag?

Egyébként a szája nem büdös, csak a szőrének van olyan illata mintha belefetrengett volna a saját kakijába. De azt meg biztosan nem csinálta, mert mindig azonnal kiviszem. :D

2011. aug. 17. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
de a másik cicánk az udvari vécében aludt és mégsem volt büdös ! ja szerintem ha fiú a cicád akkor heréltesd ki mert úgy sokkal nagyobbra nő és nem megy el otthonról , a miénk is mindig itthon van ! viszont ha a tied bent van a házba és nincs kiherélve akkor megjelöli a helyeket , nem pisil be hanem lespriccei a számára kijelölt helyeket.
2011. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!