Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Az lehetséges h egy...

FONTOS! Az lehetséges h egy kiscica bepisiljen álmában, mint egy kisgyerek?

Figyelt kérdés

Ugyanis a kiscicám 10 hetes halált megvető bátorsággal mindig szorosan mellém bújik alvás közben, nem törődve ama veszéllyel, h palacsintát csinálok belőle. És ma amikor fordultam az ágyban a macska helyén egy nagy nedves folt volt csak. De pl nem volt szaga egyáltalán. Szóval nem értettem a dolgot.

A:lehet egy psis folt szagtalan?

B:lehet h álmában bepisilt?


Azért gondolom h nem direkt lehetett, mert az első nanosecundum óta az alomra jár, és imádja kapargatni pisi-kaki előtt, és soha nem volt még balesete. Neketek erről mi a véleményetek?


2011. aug. 17. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És a macska hol volt akkor? Lehet, hogy a nyálad csurgott oda. (Nem hülyeségből írom) Vagy odaizzadt... De nem tudom, az is lehet, hogy odapisilt, ha nincsenek hormonjai még, mert pici, lehet szagtalan, az embernek is ahogy öregedik, egyre szagosabb a pisije.
2011. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, de azért ennyit nem tudok nyáladzani :D

A cica akkor épp a fejemen aludt, amikor észrevettem a "galádságot"

2011. aug. 17. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, ha most is bepisil éjjel, akkor szerintem kérdezz meg egy állatorvost...
2011. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok, akkor felhívom majd, ha lesz megint ilyen. Amúgy az ágyat befújtam már citrusos parfümmel, sajna lehipózni nem tudom a matracot :/
2011. aug. 17. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a cica nyálazott oda? Mert az enyém 3 hónapos és mielőtt elalszik ha ölben van mindig azt csinálja, hogy dagszt, közben mintha "szopna" és jókora nyálfoltokat szokott otthagyni.
2011. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mekkora a jókora, de ez kb két tenyérnyi volt :D De gondoltam arra is h esetleg pancsolt a mosogatóban, mert be volt áztatva egy fazék...Mert nekem pancsolós cicáim vannak. Azóta nem fordult elő, és tényleg semmi szaga nem volt, ezért nem tudom mire vélni!
2011. aug. 19. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Most csak vicces akarok lenni, nem piszkálni akarlak...


Ne kend rá a cicára h ő pisilt be :)


egyébként nem tudom, mi lehet :) első voltam

2011. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem volna magamra, meg akkor hallgatnék, mint szar a gazban :D
2011. aug. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!