Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hallgattassam el a...

Hogy hallgattassam el a macskáimat péntekig?

Figyelt kérdés

Két lánymacskámra rájött a fiúzhatnék és nonstop üvöltenek. Emellett körbepisilik a lakást és halmokban áll a szőr mindenhol, mert kínjukban egymás nyakát tépik, de ez csak a kisebbik baj. Borzalmas hangjuk van, alig alszunk tőlük, mert éjszaka a legaktívabbak. Mi még csak elviselnénk, de attól félek a szomszéd kiakad, hogy egész éjjel zeng a ház. (Szerencsére csak egy szomszédunk van.) Sokszor etetem őket, de az se köti le őket túl sokáig.

Van valami ötletetek? Normális ötletre gondolok.


2009. ápr. 14. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem akarod 2-3 hetente végigcsinálni (ilyen időközönként tüzelnek a macskák) akkor ivartalanítás.
2009. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben ivartalanitanám őket,de majd hátha az utánam írok írnak majd vlami okosat :D
2009. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj, ezer bocsi, a lényeg kimaradt! Pénteken visszük őket műtétre!!:)
2009. ápr. 14. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akkor nincs ötletem. Ha simogatod, foglalkozol vele az használ, de ez éjszaka kivihetetlen. Nyugtatót én nem adnék neki, főleg nem így a műtét előtt.

Csak kitartást tudok kívánni péntekig. (az már csak 3 éjszaka :)

2009. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Be a mélyhűtőbe! csak aztán ne felejtsd el őket kiolvasztani!
2009. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Te hülye marha!

Az előzőnek köszi, igyekszünk kitartani.:)

2009. ápr. 14. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Van direkt macskaknak valo nyugtato, allatdokival kellene konzultalni ezugyben...

"olcsobb" megoldas: ha penteken ugyis ivartalanitva lesznek, kerj kolcson egy kandurt hozzajuk. :)

2009. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tudok csodálkozni az ilyen "bunkókon", akik azzal szórakoznak, hogy ilyen "tutijó" tippeket osztogatnak! Gondolom állati jót szórakoztál saját vicceden.
2009. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy alakult, hogy ma reggel el tudtam vinni őket műtétre, de a pénteki időpontunk is megmaradt, mert most meg a másik kettő is rákezdett... Rosszabbak, mint egy rakás gyerek együttvéve.:)
2009. ápr. 15. 10:19
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó Neked, hogy utána vagytok!:) Hogy viselik? Írj majd róluk!És sok örömet kívánok mellettük!:)
2009. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!