Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Az udvarunkra fialt egy...

SOS! Az udvarunkra fialt egy macska, van öt kölyke! Mi a teendő? Ott nem maradhatnak!

Figyelt kérdés

Még soha nem volt semmilyen háziállatom,macskám se.Oda szülte egy kóborforma anyamacska az udvarunkba a kölykeit (öt darab).Csak az a baj,hogy a szüleim nem éppen állatbarátok és apám kijelentette,hogy nem maradhatnak itt!Szép rendezett az udvar,apám azt mondta,de engedi összecsinálni a macskáknak!

Az anya ráadásul betegnek látszik,nem szoptatja a kicsiket,de a szüleim kijelentették,hogy nincs pénz állatorvoshoz cipelni őket...meg nincs is rá idejük.

Nem tudom,mi lesz velük,de valszeg menhely vagy utca.

Mi a teendő!

(A szüleim sajnos nem fognak engedni,abban biztos vagyok!)


2011. aug. 17. 18:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi,azt akartam írni,hogy NEM engedik nekik összecsinálni az udvart!
2011. aug. 17. 18:21
 2/16 anonim ***** válasza:
Menhely,ha nincs választás és senkinek sem kellenek,mert az utcán meghalnak.
2011. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Már bocsi de elég hülye szüleid vannak...

Fontosabb az h ne csinálják össze az udvart mint 5kiscica élete?!

Ilyen a mai világ...

Emberek,hova "fejlődtünk?"

2011. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Probáld meg valami menhellyel felvenni a kapcsolatot, pl a noésokkal, legább neked legyen több eszed a szüleidnél és ne hagyd öket elpusztulni.
2011. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hívd fel a legközelebbi menhelyet, ott talán befogadják őket, már, ha meg tudod fogni az anyát is. az anyjuk nélkül esélytelenek szegény kiscicák.

azért próbáld meg a szüleidet meggyőzni, hogy valami fedett helyre vidd őket és hátha megmaradnak.

elajándékozni nehéz, de nem lehetetlen.

2011. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Neki sajnos igen,fontosabb.Nekik se voltam anno háziállatuk,csak anyámnak egy kutyája,de az már rég volt.

Nekem amúgy van jogsim,de kocsit ehhez nem kapok,mert semmi érdelme (szerintük).Ez is csak +benzin költség.

És ugye ők keresnek,nem én...

2011. aug. 17. 18:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laktok?
2011. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pest
2011. aug. 17. 18:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Öt kiscica? Apám, ha most nem pateroljátok el őket, exponenciálisan fog nőni a számuk évről évre. Egyébként menhely vagy valamilyen szervezet, esetleg hirdetés lehet a megoldás.
2011. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szia!! Szerintem próbálj meg beszélni a szüleiddel, hogy addig had maradhassanak amíg az anyjukkal kell lenniük... Takarítassz utánuk ilyenek.. Ma már nagyon sok helyen meg lehet hirdetni kiscicákat írd ki facebookodra pl. hátha kell egy ismerősödnek. Az én cicámat pl vateráról szereztük :) Ha nincs más vidd el egy menhelyre, még mindig jobb mintha ott pusztulnak el :(
2011. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!