Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyi esély van...

Lindsay10 kérdése:

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy előkerül a kiscicám? Lent többb informácioo.

Figyelt kérdés
Ma hazahoztunk kocsival egy új cicát(szerintem 1-2hónap körüli), és amikor letettem a teraszra a tálkája mellé, átszaladt a kerítésen keresztül a szomszédhoz. Nem tudom,hogy elő kerül-e, mivel kb 1percet sem töltött itt az udvaron.. Azt a pár ruhát amiben hazahoztuk kitettem egy kosárba a kerítés mellé,hátha megérzi a saját szagát és hazajön, meg a kajáját is odatettük. Szerintetek mennyi esély van rá hogy elő kerül?:((
2011. aug. 17. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de én is jártam így, és soha többet nem láttam a cicámat =( Úgyhogy szerintem semmi...
2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog előkerülni..:(((
2011. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor valószínű hogy új cica után kell néznem majd.:( Pedig annyira édes volt!!
2011. aug. 17. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ma elég sok stressz érte (autó, új emberek, új környezet) és meg is van ijedve, arra sem volt ideje, hogy körbe szaglásszon.... nem sok esély van arra, hogy vissza megy (hiszen az a hely nem az otthona).

Nézz majd körbe a kertben, környéken a zegzugos helyeken (biztos elbújik továbbra is), beszélj a szomszédokkal, kérd meg őket, ha látják, szóljanak.

Tegyél ki kaját is azért, hátha mégis visszatalál, és esetleg egy dobozkát, ahol meghúzhatja magát (pl. a kajcsi mellé).


Legközelebb pedig: kb. 1 hétig nem szabad elengedni, addig "elzárva" kell tartani. Ennyi idő kell, míg megszokja az új környezetet.


Majd írd meg, hogy mi lett a cicóval! Azért még ne add fel!

2011. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha letetted ahogyan meghoztad és elment rögtön nincs nagy esélye.
2011. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor lesz meg, ha te megkeresed. Nem jön vissza, miért is tenné? Nem szokta meg a helyét, nem szokott hozzád:(

Ahogyan előttem is írták, először 1-2 hétig nem szabadott volna kiengedni.

2011. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A szomszédnál volt a farakáson egész este. Ma reggel halhálóval+ egy kis sonkával átemeltem a kerítésen és bezártam a kis faházba. de a hálóba annyira kapálózott és megijedt hogy azóta még a sarokba duzzog,elég bizalmatlan. Van kajája kitéve, ha éhes csak előjön:)))
2011. aug. 18. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
De jóóóóóóó! Menj be hozzá, és simizd, játssz vele :) Meg kell szokja az illatodat, hangodat, majd megenyhül. Nézz körbe, hogy nincs-e lyuk a helységen, nehogy kilógjon! 1 hétig ne nagyon engedd ki, légy kitartó és szeresd nagyon!
2011. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is örülök:)

Igen, gyakran menjél be hozzá, amikor csak teheted, foglalkozz vele sokat. Alufóliából gyúrj neki egy dió nagyságú labdát, nézd csak meg, hogy fogja püfölgetni meg rohanni utána:)

Napi 5x adj neki friss ételt és legyen mindig vize:)

Alomtálca is jó lenne neki, ha más nem, homokkal, hogy bele tudja végezni a dolgát. Mutasd meg neki, tedd bele és kapard meg a kis lábával a homokot/almot és használni fogja.

Sok örömöt benne!

2011. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Friss víz azt 3 óránként cseréld simogasd ha félénk.

És én is örülök, hogy előkerült.

Én aszt mondom, hogy ha azt akarod, hogy ne menjen akkor 1 hétig a házba legyen csak úgy vidd ki, hogy a kezedbe van.

Aztán mindig egy picit kijjebb menjetek de ne enged elszaladni.

3hét után ha így csinálod akkor 100000+1%, hogy mindig vissza jön.

2011. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!