Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt? (Kérdésed...

Miért csinálja ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Legtöbbször egy lusta kis szőrgombóc.Képes a nap 24 órájából 25-öt aludni :) De néha rátör egy "roham" és akkor össze-vissza futkos,ugrál,támad.

Mint aki nincs magánál.Ezek inkább reggel és este szoktak előfordulni de néha nap közben is.Mi a baja?Engem különösebben nem zavar csak a családtagok már lehülyézték szegénykémet :)

Olyan kis rémült fejet vág mintha valaki üldözné vagy nem tudom még a fülecskéit is hátra szokta lapítani pedig nem kergeti senki.Ez normális?Mert én még soha nem láttam ilyet macskáknál.


2011. aug. 19. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 4 hónapos cicám van és ugyan ezeket csinálja mint amit leírtál. az okát azt nem tudom, de minden lakásban élő cica csinál ilyet( még az idősebbek is). Lehet, hogy csak a mozgásigényüket így elégítik ki :)
2011. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a macskák látják a szellemeket :P

Egyébként szerintem is csak mozog egy kicsit, nem lehet mindig aludni...

2011. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. :)Az én cicám is 4 hónapos.Az a baj hogy olyan kis rémült mintha nem tudom mit látott volna.

2011. aug. 19. 11:14
 4/8 A kérdező kommentje:
2. köszi! de azért csak nem láthatná azt a szellemet állandóan...amúgy se nagyon hiszek ezekben :) Mert akkor láthatna egy bogarat is például de nem hiszem hogy mindig bejönne egy reggel és este.Na jó értelmetlen válasz lett de legalább én értem :D
2011. aug. 19. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:

az én cicám is 4 hónapos . ő már régóta csinálja ezt :D teljesen megszoktam, én kergetni is szoktam ilyenkor :D

nem tudom, ti próbáltátok e már, ilyenkor az enyém olyan, mintha félne tőlem, de csak játszunk :D én is elbújok, néha ő is , megijesztjük egymást, ilyesmik... legalább kifárad tőle, és van utána egy kis nyugim :D

2011. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia pont a múlt héten olvastam erről egy ciket. A tudósok sem értik miért csinálják ezt, de minden cica csinálja, főleg a kölykök, ahogy idősödnek egyre ritkábban, a 10 hónapos cicám, szinte egyáltalán nem már. Valószínűleg valamiféle energia levezetés lehet, és játékra felhívás.
2011. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyanez az effektus játszódik le az én cicámnál is, mióta kicsi mindennapos. Nem nőtte ki, pedig már 2 éves.
2011. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egy három hónapos kandúrom van, és ő is ugyan ezt csinálja esténként. nálunk az udvarban van, esténként be szoktuk hozni, és alig lehet elkapni: fel a fára, szomszéd fala, vissza, kutya farkára ugrik.. stb.. nagyon vicces látvány:)
2011. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!