Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időnek kell eltelnie,...

Mennyi időnek kell eltelnie, hogy használjanak a bolhanyakörvek?

Figyelt kérdés
3 hete vettem a cicámnak. Nem volt olcsó, mégsem használt eddig.
2011. aug. 20. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor ráteszed 1 nap múlva. Milyen nyakörv volt? Mármint úgy értem hogy a dobozon belül benne volt egy másik aluasakba?
2011. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Macskának nem praktikus a nyakörv. Lazára kell hagyni. A bolhák viszont a szemzughoz járnak inni, vagyis vígan átsétálnak a nyakörv alatt. Jobban jártál volna a Frontline-nal, az még a kullancsok ellen is hatásos.
2011. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

-Egy olyan tasakba volt, aminek a hátulja papír, de az eleje ilyen átlátszó műanyag volt.

-Köszi a tippet, ki fogom próbálni a frontline-t. Megtudnád írni, hogy körülbelül mennyibe kerül? Állatpatikában vagy állateledelesben is lehet kapni?

Köszi mindkettőtöknek!!

2011. aug. 22. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Fressnapf-ban szoktam venni, ott 1990,-Ft. Állateledelesnél másfélszer ennyi lett volna. És pár hete felfedeztem, hogy az ún. gazdaboltban (kertészeti és egyéb mezőgazdasági termékeket árulnak) is lehet már kapni sokféle, házi kedvenc tartásához szükséges dolgot, almot, tápokat stb. és Frontline-t is, valamivel olcsóbban, mint a F-ban. Ha ezeket nem éred el, érdemes webboltokat keresni, ott pl. van olyan, amiben 3 db van, olcsóbb, mintha egyenként vennéd, a postaktg. kb. kijön a különbségből. Állatgyógyszertár nincs a városunkban.
2011. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm szépen!
2011. aug. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!