Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszeretném kapni, de hogyan?

Elszeretném kapni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van 1 macskám 1 éves,itt a szomszédban van 1 nagyon nagy dög(szürke-fehér) kb azilyen 3éves,kandúr mind a 2ő és a szomszéd macska bántja az enyémet!sajnos aztkell mondanom h lekell lőnöm mivel negyedéve már ez megy folyamatosan,és az íjammal akárhányszor kilépek a teraszon már elfut. Valaki nemtudja h mit tudnék csinálni?(elkapni,körbekeríteni,esetleg csapda)
2011. aug. 20. 08:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Állj lesben, vagy figyeld ki hol alszanak, esetleg 3-4 méter damilra fűzz fel valamit amit biztosan megesznek és tedd ki nekik.
2011. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
A számszeríj egyébként pontosabb, és lehet kapni hozzá infravörös távcsövet, bár az nem lesz olcsó mulatság.
2011. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, itt a macskabarátok téged is mindjárt elkapnak...
2011. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Tudod azért marhára föl is jelenthetnek...
2011. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell rögtön lőni ! Inkább tartsd házba a házba a cicádat! Mi lenne ha a tied átmenne a szomszédba egerészni azok meg agyonütnék ? Neked sem esne jól lehet hogy a szomszédaid is szeretik a nagy marha cicájukat! Amúgy mi régebben olyan csapdát csináltunk hogy a környék macskája aki hozzánk járt enni bement egy ketrecbe a végében lévő finomságért és leharapta azt eközben megrántott egy madzagot és a háta mögött lecsukódott egy ajtó !A cicákat meg beleraktuk egy zsákba és elvittük a szomszéd faluba a tanyákhoz ahol még biztos tejet is kap! Nekünk 8 cicánk van abból 2 van bent azokkal nincs gond de akik kint vannak 6-an nem maradt nekik kaja mert vagy 5 félperzsát kellett elszállítanunk! :)Ne ölj
2011. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
- haza
2011. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondjam, egy idióta vagy. Ha lenne egy csöppnyi eszed, akkor rájönnél miért gyepálja a macska a tiédet.

Ivartalanítsd a macskádat, és a probléma meg fog oldódni.


Ha a szomszédom lennél, és lelőnéd a macskám egész egyszerűen kitekerném a nyakad.

2011. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ezért vannak nyílvesszők a kertemben!!


Pedig pont meg akartam kérdezni a gyakorikerdesek.hu-n hogy szerintetek hogy kerülnek ide. De most már tudom, hogy egyszerűen csak jól el kell fenekelnem a szomszéd kölyköt! Köszönöm :)

2011. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
már bocsi, de neked hogy esne ha lelőnék a macskádat? hát szerintem nagyon rosszul...
2011. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Le ne lődd,ez csak egy macska.Már nekem is volt olyan hogy volt egy fehér macska a környéken és a cicám meg a barátnőm cicája is,mert a szomszédom,sebekkel jött haza.Mi azt csináltuk hogy amikor megláttuk hogy erre jár kövekkel dobáltuk:)
2011. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!