Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 10 eves cicam (ivartal...

Van egy 10 eves cicam (ivartalanitott) es megfigyeltem hogy az allan mindig vannak kicsi sebek, elmulanak es visszajönnek, nemtudom hogy talan allergia, vagy mas? Ö nem jar ki csak szobacica!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is, de ezt nem tudhatjuk biztosan, szóval vidd el állatorvoshoz!
2009. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lehet h pont ez a baja a ciccednek h csak szobacica.az enyem szobacica is meg kinnt is szokott lenni es szintugy ivartalanitott.neha szokott enni fuvet(tudom hogy azt akkor eszik ha eg a gyomruk de),lehet h a te cicadnak csak egy kis fure van szuksege.egy probat meger.^^
2009. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A cica szőrhullatásának rengeteg oka lehet. lehet allergia, gomba, vitaminhiány..stb.attól függ mikor, hol és hogyan jelennek meg rajta ezek a kopasz foltok.

szerintem a legjobb lesz ezt megmutatni egy állatorvosnak. nem veszíthetsz vele semmit. Látatlanban nehéz megmondani mi baja lehet. :j


Caelestis

2009. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg bolhás. Benti macskának is lehet bolhája és sokszor az állukon rakódik le a bolhapiszok, azt meg kivakarják és sebes lesz. De mindenképpen kérdezz meg orvost.
2009. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
U.Ezzel a tünettel vittem el a dokihoz az enyémet is,azt mondta,hogy melegallergiája van,kapott egy macskaorrnak borzasztóan büdös liliomos krémet,amitől elmúlt,de azt tanácsolta a dokink,hogy néha hadd levegőzzön-nos,mi a 10.en lakunk,de átengedtük az erkélyt Őfelségének,azóta nincs foltja egyáltalán.Jön-megy ha úgy tetszik neki tavasztól-őszig,telente meg ül a nyitott ablaknál és úgy nézeget.
2009. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!