Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Lehetséges hogy "megőrül"...

SOS! Lehetséges hogy "megőrül" a macska emiatt?

Figyelt kérdés
Pát napja befogadunk (kb 2 napja) egy kb. 3 és fél hónapos kóbor kandúrt, de aközben már volt egy 8 éves lány cicánk...tudom , olvastam hogy egy hét alatt összeszoknak , de nagyon nem akarnak, és a nagy cica már olyan féltékeny ,hogy engem is karmol, harapdál, és fúj rám. Ez el fog múlni vagy így fog maradni, kaphatok tippeket hogy mit csináljak hogy könnyeben mennyen az összeszokás??? köszi előre is :)
2011. aug. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

féltékeny nem vitás. lehet, hogy nem egy hét ,de előbb utóbb belenyugszik, hogy van másik cica is.

de előtte ne dédelgessétek az új cicát, és rá is nagyobb figyelmet kell fordítani, még, ha most fúj is rátok.

türelem kell hozzzájuk, az biztos:)

2011. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
és bármi jutalmat adsz vagy kaját mindíg a régi kapja előbb , mert ő a rang idős
2011. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Két nap még semmi! Nyugi, össze fognak szokni, csak hosszabb idő kell hozzá. Mi is az idősebb cica mellé fogadtunk be egy kb. 2 hónapos cicát. Eleinte a nagy bizalmatlan volt a kicsivel, fújt rá, elszaladt előle, előfordult, hogy lekent neki egy pofont. Most már kb. 1,5-2 hónapja élnek együtt és sokat játszanak, nyalogatják egymást: tisztára, mintha a nagy cica pótmamája lenne a kicsinek és a kicsi is így "érez" a nagy iránt. Az biztos, hogy a nagyobbik cicával megváltozott a mi kapcsolatunk, ugyanis most már nem olyan bújós, hízelkedős, mint régebben, még "egyke" korában volt. Legyél türelmes, próbálj sokat foglalkozni a nagyobbik cicával, ne csak a kicsit "abajgassátok", hogy a nagyobbik ne legyen féltékeny.
2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!