Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért nem hagyja a macskám,...

Mért nem hagyja a macskám, hogy megsimogassuk?

Figyelt kérdés
1,5 éves nőstény cicánk soha nem engedi,hogy megsimogassuk (sose engedte),pedig mi nagyon szeretjük.Egész kicsi korában került hozzánk,addig az anyukájával élt vidéken.Semmilyen negatív élményéről nincs tudomásunk.
2009. ápr. 15. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A macskák is egyéniségek, mint az emberek. Nem algoritmusok alapján működnek mint egy program, hogy eszik-iszik, kimegy-bejön. Ez ennél bonyolultabb. Örülj neki, hogy egyedi... talán azért nem hagyja, mert bizalmatlan, vidéken lehet hogy valami suhancok megijesztették, és azóta fél, de lehet, hogy simán nem szereti, ha macska lennék én sem örülnék, ha folyton fogdosni akarnának.
2009. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert a macskák ilyen utálatos dögök. Kb olyan mintha nem is lenne állatod... Nem szeretem őket.
2009. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző kommentezőnek:ilyen "válasz"miatt kár volt koptatnod a bill.-zeted...

Válaszom:vagy az anyukája tanította meg rá,hogy kerülje,amennyire lehet az embereket(bármilyen hihetetlenül hangzik,de így van,megtanítják,ha a mama már rossz tapasztalatokat gyűjtött),vagy egész egyszerűen nem szoktattátok kézhez időben.

Mennyi idős volt,mikor hozzátok került?

2009. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 hetesen került hozzánk.Tudom,hogy ez korán van,de ha nem hoztuk volna el,akkor eltették volna láb alól,így sokkal jobb sorsa van.Lett volna ideje kézhez szokni,mert kiskorában kb.4 óránként én itattam "cumisüvegből" tejpótló tápszerrel.
2009. ápr. 17. 20:38
 5/6 anonim válasza:
Neken is ugyan ez a cicam.4hetesen talaltuk,de nem engedte magat,most is csak azert mert kis cicakat var a dragam,de meg most sem mindig hagyja.Remelem a szüles utan talan megbizik bennem
2009. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Veky ***** válasza:

A mi talált cicánk a terhessége alatt csak nekem engedte, hogy megsimogassam (talán mert csak én adtam neki enni, és nem rugdostam, hogyha bejött a szobába).

Az első alomból az egyik cica (Pötyi) az totál idióta macsesz lett, mert mindig megkarmolt engem kiskorába (el is ajándékoztuk) :D

Azért mondom, hogy nem volt normális, mert a macskák megérzik, hogy allergiás vagyok a harapásukra, a karmolásukra és a szőrükre... :D

Nem tudom, hogy miért nem lehet utálni a macskákat, hiszen eltérő egyedek eltérő tulajdonságokkal rendelkeznek, akárcsak az emberek. De attól mg nem kéne az ilyen hozzászólásokat lenullázni, inkább "félhasznosakat" adjatok érte... :)

Mert ha én azt írom, hogy nem szeretem a tejeskávét, akkor minden tejeskávé fan lenulláz? Hát milyen világban élünk???

2010. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!