Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet macskát WC -re...

Hogy lehet macskát WC -re szoktatni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm örökbe adta nekem a cicáját, és mondta hogy épp tanítani akarta, hogy a sima WC -be végezze a dolgát, és ne az alomba... Azt szeretném megtudni ezt hogyan lehet megtanítani a macseknak?
2009. ápr. 15. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanugy ahogy megtanitod neki , hogy magatol mosson fogat ... kovetkezo elvarasod mi lesz? menjen dolgozni es fozzon estenkent?
2009. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

meg lehet, van erre külön ezköz.

Először az almot fel kell tenni rögzítve a wcre,

utána be kell tenni egy kisebb tálat (van erre külön kifejlesztett ülőke rátét) amiben alom van, de még nem pottyantós, aztán a végén csak egy lyuk és egyre nagyobbat.

Keress rá

train cat to wc

train cat to toilet

cat to wc

cat training to wc

szerintem házilag is lehet barkácsolni ilyet. csak egy dekopír fűrész kell hozzá meg furnérlap.

2009. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

[link]

[link]

egyetlen szépséghibája van

nem húzza le maga után, és lehetséges az is, hogy kicsit meghúzza a szélét a kakival, ergo véleményem szerint nem hiigénikus, főleg nőknek nem, de ti tudjátok. Porcelánról meg le fog esni :D

2009. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha olyan lenyomóssal kell lehúzni a wc-t azt is meg lehet neki tanítani. Persze lehet hogy játékból lehúzza 20szor is, a vízdíjat pedig nem fogja fizetni... :D

Mindenesetre akkor szoktasd wc-re ha több buditok is van, és egyet csak a macskának szánsz. Tényleg nem higiénikus, összesz@rozza a szélét állandóan. Naponta többször gondolom nem akarsz wc-t pucolni.

2009. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
69%
A mi cicánk rendesen az alomba végzi a dolgát, de említette valaki, hogy lehúzhatja játékból a WC-t. Nos a miénk ezzel játszik, ha bejut a helyiségbe. Rááll és tudja, hogy olyankor jön a víz. Ha egyedül marad otthon, mindig figyelni kell, hogy csukva legyen az ajtó, mert különben sok lenne a vízszámla. :)
2009. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha mindenáron azt akarod, hogy egy helyre végezzétek a dolgotokat, egyszerűbb, ha te szoksz rá az alomtálcára. Csak ne felejtsd el csinosan elkaparni magad után a terméket, mint a cicus!
2009. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

A miénk magától tanulta meg :) , de eszünk ágába nem jutott volna tanítani rá, pont mivel, mint mondták nem túl higénikus...

Mostanra a kishölgy eljutott odáig, hogy bár egész nap odakint a kertben mászkál meg vadászgat, ha dolga van, rohan haza wc-re, de alom nem kell neki...


De szerintem sem túl higénikus, azóta gyakrabban tisztítjuk a wc-t és mi inkább a másikat használjuk :)


Hogy hogy tanulta meg... szerintem észrevette, hogy amit az alomba csinál azt mi rögtön átrakjuk oda, nomeg nem túl jól zár az ajtó, úgyhogy néha ránk tört és látta, hogy mi is oda csináljuk... hát így... :)

2009. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Első és hatodik válasz telitalálat!!!! :)))))))
2009. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Előző kommentes:osztom 1000%ban a véleményedet:D:D:D:D:D
2009. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én tegnap kezdtem el tanítani a cicám. Ez alapján: http://www.youtube.com/watch?v=p943wK0tSWQ

De a www.bloki.hu macskás fórumon képekkel kiegészítve írom le a tapasztalataimat ezzel kapcsolatban. Nem tűnik túl bonyolúltnak.

2009. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!