Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell használni ezt a...

Hogyan kell használni ezt a bolhairtó szert?

Figyelt kérdés

Kaptam a barátnőmtől egy bolhaírtó szert cicáknak,de amíg nem tudom hogyan használjam,addig nem merek belefogni.

NEOSTOMOSAN a neve a szernek.Barna kis üvegcsében van.

Annyit tudok csak hogy fel oldani vízben.De hogy mennyiben és hogy hová kenjem,azt már nem tudom.

Meg a másik kérdésem az lenne,hogy utána rögtön meg kell fürdetni,vagy hagyni kell rajta és pár nap múlva kell? Vagy nem is kell megfürdetnem utána?

Nem lesz baja a cicumnak a szertől,ha nyalogatja magát?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 21. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
1 literben kell feloldani, én a kutyámat spriccelgettem vele meg az egész szobát is végig spricceltem, megfürdetni nem kell utána, hagyd h megszáradjon a szőre.
2011. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Neostomosan koncentrátum A.U.V. 5 ml


Kutya, macska: lemosással, fürösztéssel vagy permetezéssel történő kezeléshez a koncentrátumot 1:200 arányban hígítjuk. Bolhásság és tetvesség esetén a teljes testfelületet és az állatok közvetlen környezetét is permetezni kell. A kezelést 7 nap múlva célszerű megismételni. A kullancsok a kezelés után néhány órán belül lehullanak. Újrafertőződés ellen az egyszeri kezelés 2-3 napos védelmet nyújt. A hatás szükség esetén újabb kezelésekkel meghosszabbítható. Sarcoptes rühösség és lokalizált demodicosis esetén a kezelést 10 naponként addig kell ismételni, amíg két egymást követő bőrkaparék-vizsgálat negatív eredményt nem ad. Otodectes-fülrühösség esetén az oldatot a fülkagyló és a külső hallójárat elváltozást mutató területeire juttatjuk. Mindkét fület kezelni kell. A kezelést 7 nap múlva megismételjük.

2011. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!