Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik és iszik a cicám?

Miért nem eszik és iszik a cicám?

Figyelt kérdés
A cicám jövőre lesz 10 éves, kandúr. Kb. 2 és fél napja nem hajlandó enni és inni, pedig a kedvenceit próbáljuk adni párizsit és tejet. Kedve nem annyira rossz, hempergőzik és dorombol is, de már gyengébbnek látom. Mi lehet az oka?
2011. aug. 22. 10:57
 1/4 hell-ikon ***** válasza:

Ez így annyi minden lehet, hogy ihaj... pláne a korát is figyelembe véve.

A párizsi egy állatnak sem épp a legjobb eledel. Víz+só jóval több van benne, mint hús.

Próbálj neki _igazi_ halat adni (ha ismeri egyáltalán). Egy kisebb kárász még boltban, tisztítva sem egy egetverő összeg, adhatod neki úgy ahogy van, vagy 2 perc mikrózás kiolvasztáson készre sütve. Ha ezt sem fogadja el, akkor tuti baj van és irány az orvos.

2011. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, ismer ő mindent. Csak nem sokmindent volt hajlandó megenni. Száraztápot pl utálja és a házikosztot is. Halat meg párizsit szereti. Szereti a konzerveket is. Nagyon féltem, mert már nem mai gyerek.
2011. aug. 22. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből én sem tudom megmondani, de jobb lenne ha látná az orvos (biztonság esetére)
2011. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fogyókúrázik!
2011. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!