Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány macskád van a lakásban?

Hány macskád van a lakásban?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy érdemes legalább kettőt venni, hogy tudjanak egymással játszani.


Mi a véleményed erről? Ha egyedül van, akkor szenved?


2011. aug. 22. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

3. Nagy a lakás, de szerintem ez már sok. Nem akartam ennyi cicát, nekem csak egy volt, csak mindig mentettem meg macskákat, és itt maradtak. :) Persze most már nem adnám egyiket sem.


Nem szenved szerintem egyedül sem, ha foglalkozol vele eleget minden nap. De erre sokszor nincs ideje az embernek, ezért jobban elvannak ketten.

2011. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy macskám és két kutyám van, jó kijönnek egymással.Szerintem, ha tudsz vele foglalkozni eleget akkor az bőven elég neki. Ha egyedül van sem hiszem, hogy szenvedne pláne, ha van kert és tud kóricálni erre-arra és letudja foglalni magát
2011. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nálunk ketten vannak, himaláják, fiú és lány. Régebben tenyésztettem (regisztrálva, egyesületben), de egy éve már nincs rá kapacitásom, ezért tüzeléskor külön vannak csukva. Valószínűleg ivartalanítani fogom őket, mert már amúgy sem fiatalok...


Tényleg jobban elvannak ketten, de érdemes ivartalaníttatni őket, ha nem tenyésztesz. Az enyémek szerelmesek egymásba, ha nincs tüzelés, akkor is nyalják-falják egymást. Az első egy évben a kandúrom egyedül volt, de akkor még nem volt gyerekem, amióta van, jobb, hogy neki is megvan a saját családja...

2011. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Most fogunk költözni és eddig kinti-benti macskám volt. Nagyon barátságos, igazi dögönyözhető cicáról van szó, és sokszor képes átaludni a napot.


Párom nem igazán örült a hírnek, hogy akarom vinni a macskám is, de elfogadta, mert ismeri a macskám, szóval valószínűleg nem lesz semmi gond vele.


Én csak őt szeretném, nem szeretnék két cicát, csak tényleg sokszor írjátok itt, hogy egykén nem jó a macskáknak.

2011. aug. 22. 17:54
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
nulla
2011. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

nekünk 2 cicánk van,az egyik 6 éves,a másik 1,és jól megvannak,bár a legelején kb 2 hónapig az idősebb cica fújt a kicsire,meg ijesztgette,de utána megváltozott,és már a játékos kicsi ijeszti a másikat,meg játszik vele.

Nekünk amúgy volt egy fekete-fehér cicánk,akit anyukám az utcán talált kb 12 éve,már meghalt,de a most 6 évessel jól elvoltak.A halála után egyedül maradt a cicánk,és azért vettünk egy kicsit,mert fel sem tűnt,h van egyáltalán macskánk,mert csak aludt egész nap,alig láttuk,viszont lehetett gyöntölni :)Félénkebb cica.

Szerintem jobb,ha ketten vannak,egyedül magányosabbnak tűnt a miénk,így meg ketten tudnak játszani,futkároznak.Nem mondanám h szenvedett,de magányosabb volt.

2011. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hat macskánk van, de a házban mindannyian egyszerre legfeljebb a téli nagy hidegekben vannak, általában két-három cicusnál több nem ejtőzik idebent, jobban szeretik a kertet. Az együttes játékról meg annyit, hogy a két legkisebb alomtestvérek, ők tényleg szoktak együtt játszani, a többiek viszont csak féltékenykednek egymásra, játszani velünk akarnak.
2011. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
a lakásban tartott macska szenved ha egyedül van vagy többed magával ez egy ragadozó állat a szabadban a helye!
2011. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Egy sem. Már alulról szagolja az ibolyát vagyis a diófát =( :D Sosem voltak benn csak télen pár órára nappal. Este mindíg ki voltak rakva.
2011. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1 :)
2011. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!