Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhásak a macskáink, de...

Bolhásak a macskáink, de elfertőzhették az egész környéket?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem,hogy a 2 macskából lehet annyi bolha hogy mindenhol legyenek?mert pl kimegyünk a kertbe és máris mászkálnak a lábunkon...vagy bemegyünk a garázsbe és ugrálnak minden fele...a szomszédban vannak patkányok állítólag...nemlehet hogy miattuk van?
2011. aug. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
és nem gondolkodtatok még azon, hogy kezelni kellene azokat a szerencsétlen cicákat? Még mielőtt halálra marják őket a bolhák...?
2011. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva lehet: azért bolhásak a macskáitok, mert fertőzött a környék. Nekünk hat macskánk van, és legfeljebb elvétve van bennük egy-egy bolha, a lakásban, kertben pedig még sosem találkoztam a kis dögökkel, pedig mi sem csinálunk nagy ügyet a bolhairtásból. Átlag négyhavonta nyomunk a cicákra egy-egy spot-ont, és annyi.
2011. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bolhairtó feltétlen szükséges,de viszont nem fertőzhetik el a környéket,hisz azok a bolhák tökéletesen megvannak elégedve a lakhelyükkel,akkor meg minek is költöznének el otthonról?mikor van kaja,pia.
2011. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első....tudod a macskáink rendszeresen vannak cseppentve,ez a bolha cécó néhány napja kezdődött.de már rengetegen vannak,vettünk már mindenféle szereket fertőlenítőt,chemotoxot de semmi :S minden hiába...a macskákban néha előfordult 1-2 azt megtudtuk fogni akár kézzel is,de most rengeteg,és hiába cseppentünk,szinte hemzsegnek...
2011. aug. 22. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok! Fú, akkor bocsi, jézusom:S Talán lehet, hogy ki kellene kérni egy állatorvos véleményét, vagy az állat patikust, vagy valami rovarirtó brigádot:S

vagy nem is tudom ilyenkor mi a teendő!

2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!