Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom észrevenni ha...

Hogy tudom észrevenni ha terhes a macskám? Milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Az én cicám 3hete tüzelt, nem tudom hogy jött-e hozzánk fiú, és pont ezért nem is tudom hogy terhes-e. Kicsit mintha kerekedne a pocakja, de van olyan nap amikor annyira nem látszik. Ezért nem tudom eldönteni hogy lesz--e kiscica v sem. A cicijei mintha kicsit megnőttek volna, ahogy simizem a hasát, jobban lehet érezni hogy kidomborodnak. Hogy tudom megállapítani hogy akkor most terhes-e? Előre is köszi mindenkinek.
2009. ápr. 16. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha meg van nagyobbodva a cicije és sokkal többet eszik és pár hét múlva ha megfogod a hasát akkor lehet érezni hogy kicsik rugdosnak a pocijában:)Hogy ha én látom a cicámon hogy nagyobb a hasa akkor mindig megfogom a pocakját és ha érzem hogy valami rugdossa a pocakját belülről akkor tudom hogy lesznek picik:)
2009. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Három hétre nem nagyon venni még észre, hogy vemhes-e. A kiscicák mozgását is inkább csak az ötödik hét után, akkor kezd el valójában nőni a hasa. Addig akár észre sem veheted.

Ha ki-bejáró a cicád, akkor valószínű, hogy lesz kiscirmi:), főleg, ha már legalább 8 hónapos, mármint a cicád. Jegyezd meg a tüzelés dátumát, adj hozzá 5 hetet, és akkor már figyelheted a növekvő pociját:), rá 4 hétre pedig boldog gazdija lehetsz a kiscicáknak:) A nagyobb étvágy nem biztos, hogy biztos jele a vemhességnek. Az egyik cicám inkább csak az urolsó két hétben eszik többet.

De minden cica más és mi gazdik is másképp figyeljük meg a kedvenceinket.

2009. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Onnan veszed eszre,ha mar nem keresi a fiu macskat.Az ennyem csak addig kenyeskedet,amig a fiu macska nem parzott vele.Utana nem engedte magahoz többet
2009. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!