Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 2 és fél hónapos...

Van egy 2 és fél hónapos márványmintás kandúr macskám szerintetek Más Tárgyakra szüksége van ezeken kívül : Alomtálca, ételes italos tálka, fekvőhely. Illetve naponta hányszor ajánlott neki enni adni? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

fésű, különben eláraszt a szőr!!!

kaparófa, v karomnyíró

Napi 5x a legideálisabb elvileg de sokan azt mondják 2x. Az enyémek 4-5x szeretnek keveset enni, így én ezt a tanácsot követem. Felkelés után, indulás előtt, mikor hazaérek, mielőtt lefekszünk, és egy 5. ha kérnek még valamikor.

2011. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oksi köszi :)
2011. aug. 23. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és alomlapát, ha nem adtak a ládához! Anélkül nehéz lesz :D
2011. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:DD
2011. aug. 23. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szükséged lesz még hordozóra(szállítókosár), amiben tudod majd orvoshoz vinni pl. vagy bárhova.

Az etetést illetően, neki még 5x adjál neki enni, és az étkezések számát fokozatosan kell csökkenteni, ahogy nő. Felnőtt korára már csak 2x kell kapnia.

Sok nagy cica felnőtt korban is szeret sokszor keveset enni, ez azért szoktatás kérdése is. Én, ha jó bőrben vannak, szigorúan tartom a napi 2-őt, de ha épp vékonykák, akkor kínálom őket többször:)

2011. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:))
2011. aug. 24. 07:41
 7/7 anonim ***** válasza:
én naponta egyszer adok enni a cicáimnak és ők osszák be maguknak a kaját :) egyszerű és praktikus :)
2011. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!