Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melegben hogyan segíthetek a...

Melegben hogyan segíthetek a szobacicának?

Figyelt kérdés
Az állatkertekben vízzel locsolják az állatokat, fagyasztott gyümölcsöt/húst adnak nekik. Hasonló ötletre gondoltam, ami jó lenne a szobacicának.
2011. aug. 23. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én langyos vízzel lemosdatom a hátát, nem samponosan, csak víz. Eléggé szereti, de sok cica nem szereti a vizet
2011. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van köves(járólapos) rész a lakásban, biztosítsd neki, hogy azon hűsölhessen:)
2011. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is szoba cicám van. Ráadásul 10. emeleten lakunk így elég meleg van nálunk. Én van amikor megfürdetem van mikor csak nedves rongyal áttörölgetem. Az én cicám szereti és látszik utána hogy mennyivel aktívabb. Amég nem vizezem be, csak fekszik a földön, teljesen "kinyúlva". De hát igen, a legtöbb macska nem szereti a vizet.
2011. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekünk is van 2 szobacicánk, a kis fejecskéjüket meg a hátukat beszoktam vizezni picit, valamennyit segít rajtuk szerintem.
2011. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vattapamacsot átitatok hideg vízzel,és azzal simogatom őket:)
2011. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlacktigerXXX ***** válasza:
klíma? :) vicceltem
2011. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is bevizeztem a bundáját, egyébként meg bement a szobába a lányokhoz, ahol ment a ventilátor:)

A klímáról jutott eszembe:)

2011. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!