Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden szobacica egyszer...

Minden szobacica egyszer bújós lesz? Mikor jön el ez az időszak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen a természete...milyen fajta???
2011. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bujósjuji *-*
2011. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, vannak macskák, akik nem szeretik az ilyesmit. Egyéni dolog.
2011. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Talált macska, 2 hónapja van nálunk. Kb. 1,5-2 hónapos lehetett, amikor megtaláltuk, mert mostanság kezdte hullatni a tejfogait.

Hosszú alkatú, hosszú lábú, nagy fülű és játékos természetű. Kép alapján meglehet állapítani, hogy sima házimacska, vagy valami különlegesebb fajta?

2011. aug. 24. 12:04
 5/8 anonim válasza:
Ha linkelsz képet, talán megtudom neked mondani hogy fajtiszta e vagy sima házi macska. :)
2011. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link] Ezen a képen még 2-3 hónapos körül lehet. A többin már 4 hónap körül jár, mert a fogait potyogtatja. Úgy találtuk júliusban.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 24. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sima házi cic,De egyébként cuki:-9
2011. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlacktigerXXX ***** válasza:
Nekem két kiscicám van, home made, az egyik kb napi 2 simivel beéri, utál az ember ölébe lenni, néha a hátamon heverészik. a másikat meg bottal kell elpiszkálni mert egész nap rajtam lógna :)
2011. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!