Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska megérzi, ha a gazdája...

A macska megérzi, ha a gazdája szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az állatok megérzik. Nekem a kutyám féltékenykedett barátnőmre..:) Ha ő megjött, a kutya duzzogva elvonult, akkor jött elő ha elment. De szerintem a macskák is...
2011. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ám tudnak féltékenykedni, nálunk a kis cicám mindig befeküdt kettőnk közé, miközben tvztünk és nem volt hajlandó arrább menni, ha leraktuk, akkor mindig vissza jött.

Ha nem is azt érzik hogy szerelmes vagy, hanem inkább azt hogy boldogabb vagy a szokásosnál :D

2011. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, biztosan mentalista. A macska azt érzi meg, ha nem törődsz vele annyit mint korábban. Mondjuk a macskák 0-24 azt akarják, hogy velük törődj...:)
2011. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fene tudja, nekem az enyém mg sosem gratulált. :)
2011. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tüzelsz?
2011. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Macskák nem olyanok, mint a kutyák, kevesebb törődéssel is beérik. Pl. az enyémnek addig jó vagyok, amíg reggel és a munkából haza jövet adok neki enni, aztán lelép, bár ez lehet azért van, mert kandúr. De azért azt se bánják, ha sokat törődsz velük. Azt, hogy megérzik-e, hogy a gazdájuk szerelmes-e, arról fogalmam sincs. Én csak annyit tudok tapasztalatból, hogy mikor meghalt a mamám, a macskám valahogy megérezte rajtam, hogy nincs jó hangulatom és egy egész héten át mellettem volt és várt a kapuban, mikor haza értem. Gazdájuk hangulatát szerintem biztosan megérzik.
2011. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!