Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viselkedik az ivartalanít...

Hogy viselkedik az ivartalanított kandúr?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mennyi időbe telik, amíg a szervezete lenyugszik és valóban nem lesz büdös a vizelete? Vajon jelölget-e majd azután is? Olyanok válaszait várom, akiknek van tapasztalatuk ilyen téren, és lánycicával él együtt a kandúrjuk.
2009. ápr. 17. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lánymacskáim is vannak, fiú is. Mind ivartalanított.

Maga a műtét abszolút nem viselte meg, másnap már rohangált. A doki azt mondta, hogy kb. 1 hónap míg kiürül a szervezetéből a hormon. Az enyém elég korán lett megműtve, direkt azért, hogy ne kezdjen el jelölgetni, tehát azt előtte se csinálta, utána se. A vizelete nem büdös, vidám, mozgékony játékos.

Mivel a lányok az első tüzelés első jelére lettek műtve (ahogy eszrevettem, mondtam a dokinak, hogy viszem holnap műteni.) így nem tudom, hogy hogyan viselkednének ők is a fiúval.

Szerintem érdemes minél hamarabb műtetni, a rossz szokások sem alakulnak ki és egészségügyileg az állatoknak mindegy.

2009. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!