Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok a Frontline-ról?

Mit gondoltok a Frontline-ról?

Figyelt kérdés

Ha rácsepegtetem, akkor mennyi ideig hat?

Többször meg kell ismételni egymás után?

Egy dobozba hány darab van?

Mennyibe kerül kb.?

Köszi.:)


2011. aug. 25. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A Frontline 1 hónapig tuti jó, utána is még jó lehet valameddig, ami jó benne hogy kullancsok ellen is véd.

Egyszerre csak egy adagot kell cseppenteni az egy hónapig véd!

A Stronghold nekem jobban bejött de azt hiszem az nem véd a kullancsok ellen.

2011. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
És atomtámadás ellen is véd ez?
2011. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Macskámnak csak ez vált be, még aznap eltűntek belőle az élősködők. Elég drága volt, nem tudom pontosan mennyi, de a fressnapfba most akció van. 1 db van benne, az egészet rá kell csöpögtetni a bőrére!
2011. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15évig használtam /még spray volt az első/, tökéletesen bevált, egy kezelés elég volt egész nyárra, mind kullancs, mind bolha ellen.

Sok helyen megfordultam a kutyáimmal, sehol nem tudtak megbolhásodni, még akkor se, amikor igénytelen váltótársamnak hemzsegtek a bolhák a kutyájában. /18 évig voltak németjuhászaim/.

2011. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk mostanság nincsenek benne kullancsok (lekopogom), szóval inkább bolhára kéne. Ha tudtok jobbat, szívesen várom az ötleteket is. Köszönöm az eddigi válaszolóknak, ezek szerint tényleg jó:)
2011. aug. 25. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem, nem vált be, így is belement a kullancs a kutyámba (tudom, hogy cicára kell)és szegény el is pusztult benne :(

(Majd megírom, hogy mit javasolt az orvos ami nagyon jó, és olcsóbb is)

2011. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!